Мої партнери

Офіційний перевізник «ФОП Новіков Л.А.» - це компанія, що стрімко розвивається.
На даний момент ми активно розширюємо мережу ділових контактів.
 
Нашим першим і найближчим діловим партнером є київська компанія COMBIWAY UKRAINE, що займається пасажирськими перевезеннями, з офісом у Києві. 

Компанія COMBIWAY UKRAINE є уповноваженим представником українських перевізників з найбільш вигідними пропозиціями на ринку пасажирських автобусних перевезень. Саме тут - найшвидші рейси і найнижчі ціни надає доступні рейси до Варшави, Вроцлава, Познані і Кракова за оптимізованим маршрутом. Автобуси йдуть через непопулярний КПП на кордоні між Польщею та Україною, що дозволяє скоротити час, проведений в дорозі, і заощадити гроші. Таке рішення принесло компанії значний успіх.

Combiway Poland – це наш партнер у Польщі. Завдяки нашому співробітництву ви можете придбати роздруковані квитки в офісі продажу нашого партнера в Кракові, а також скористатися послугою хендлінгу від Combiway Poland в Кракові та Варшаві. Детальніше про це ви можете дізнатися на сайті нашого партнеру. 
 
Креативні ідеї та сміливі рішення - найкращий шлях до успіху. Ми завжди раді плідній і взаємовигідній співпраці, і будемо раді привітати вас в числі своїх партнерів!
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок