Оберіть свою подорож

Вроцлав: побачити і залишитися!


Поїздка починається з вокзалу, місто з ринку, а покупка квитка на автобус Житомир-Вроцлав з відкритого Інтернету.
Будь-яке середньовічне місто починалося з ринку: сюди прибували купці, тут глашатаї оголошували нові закони, тут торговки розповідали останні плітки і продавали свій товар. Середньовічне життя вирувало на ринку, тому огляд міста Вроцлава найкраще починати з Ринкової площі. До неї ведуть 11 вулиць, так що ви обов'язково вийдете до неї, просто прогулюючись по туристичних місцях Вроцлава. Не дивлячись на те, що на дворі XXI століття, Ринкова площа не втратила свого значення як місця зустрічей, відпочинку та розваг городян і гостей.

Якщо ж ви біжите від міського шуму, то тихий і спокійний Тумський острів якраз для вас! Романтичні дами, обов'язково пройдіться по мосту Кохання: можливо, саме тут ви зустрінете любов всього свого життя! На острові розташовані Ботанічний сад і єпископські сади, а також кафедральний собор і костьол. Все містичне тягнеться до божественного, так що погугліть кілька прекрасних історій про Тумський острів і Вроцлав, щоб прочитати їх або згадати, коли ліхтарник буде запалювати вогні в сотні ліхтарів острова.


Житомир-Вроцлав, автобус, вартість квитка


Прекрасні комфортабельні автобуси курсують між Житомиром і Вроцлавом. Вони везуть в собі пасажирів, що занурилися в нетрі Інтернету, який безкоштовно роздається в автобусі системою вай-фай. Їх тіла овіває свіже повітря з кондиціонера, а крісла досить зручні, щоб не нагадувати про себе кожні п'ять хвилин. Саме такий автобус перевізника Novikoff на маршруті Житомир-Вроцлав.

Автобус, ціна квитка на який вразить самого прискіпливого покупця. Купити квиток Житомир-Вроцлав досить легко: потрібно зайти на офіційний сайт перевізника Novikoff, вибрати зручну дату відправлення, вказати місто відправлення та місто прибуття. Ви побачите всі доступні рейси, ціну на автобусні квитки Житомир-Вроцлав, а також доступні знижки. Вибирайте зручну знижку, оформляйте квиток - і вперед, збирайтеся в дорогу!

На електронному квитку на автобус Житомир-Вроцлав ціна квитка зазначена, так що ви точно знаєте, скільки і за що заплатили. Перерахувати гроші можна як за допомогою картки, інтернет-банкінгу, так і за допомогою терміналу Приватбанку або банківського переказу. Після перерахування грошей квиток буде відправлений на зазначену вами пошту, звідки ви можете завантажити його і роздрукувати.

Також ви можете забронювати квиток, якщо з якихось причин не бажаєте купити квиток Житомир-Вроцлав прямо зараз. Дана опція доступна у тому ж меню, що і покупка квитка.

Перш ніж купувати або бронювати квиток, переконайтеся, що ім'я та прізвище ви вказали правильно. По-перше, їх потрібно писати на латиниці - саме англійськими літерами заповнюють міжнародні документи, яким являється і ваш квиток. По-друге, вказувати потрібно правильно, точно так само, як записано в закордонному паспорті.

Далі ви вибираєте місце для поїздки. Вам більше подобаються ті місця, що біля вікна, чи ті, що біля проходу? З вікна, звичайно, можна дивитися на пейзажі і милуватися природою, спостерігати за дорожніми знаками і автомобілями, що проносяться повз вікна. Однак, якщо поїздка нічна, то більш зручним буде місце біля проходу - вам буде простіше покинути його і повернутися назад, коли водій зробить санітарну зупинку.

Вибирайте місце, яке вам до душі, вибирайте знижку, яка підходить вам, купуйте квиток, і - ласкаво просимо на борт!
Наш автобус вирушає до Вроцлава! Вроцлавські гноми чекають! Ви ж знаєте, де їх знайти?..

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок