Оберіть свою подорож

З Житомира в Варшаву їдемо сміливо, їдемо браво!

Варшава: польська столиця чекає вас!

Польща - абсолютно чудова країна. По-перше, це наші з вами сусіди. У різні часи різні частини територій України та Польщі були то однією країною, то потрапляли до складу інших держав. По-друге, Польща входить в Європейський Союз, а значить, знаходиться на території шенгенської зони. І тому бажаючі поїздити по Європі часто запитують безпосередньо польську шенгенську візу, і починають свою подорож з польської столиці, а потім вже їдуть далі.

А ще багато людей їздять до Польщі працювати: там завжди є робочі місця для сусідів, бажаючих жити на території Європи. Молодь активно їде вчитися - в Варшаві безліч вузів, завжди відкритих для жителів інших країн. А туристи ... О, туристам, зрозуміло, є сенс їхати до Варшави, і не тільки для того, щоб рухатися звідти далі по Шенгену. Туристи будуть тут здивовано дивитися на суміш сталінського ампіру сірих будівель - і кольорових будинків з загостреними дахами, розташованих у вцілілій під час війни частині Варшави, названої Старим містом. Сірі будинки побудували вже після війни, коли майже вся Варшава згоріла, і тому кілька вуличок у Старому місті, що дивом збереглося, мають особливу цінність в очах будь-якої людини, що опинилася в Варшаві.
Що ж, чи не час подумати про те, щоб придбати квиток на автобус Житомир-Варшава?
 

Житомир-Варшава: автобус. Вартість квитка

Якщо купувати квиток у компанії-перевізника "ФОП Новіков А.Л.", він буде коштувати помірних грошей. Якщо студент або пенсіонер старше шістдесяти років вибере для поїздки за маршрутом Житомир-Варшава автобус, ціна квитка буде знижена на п'ять відсотків від і без того невисокої базової вартості. Ну а якщо ви візьмете з собою дитину до семи років на автобус Житомир-Варшава, ціна квитка для неї буде знижена ні багато ні мало, а вдвічі! Діти ж до п'яти років, які їдуть на колінах у дорослих, отримують знижку дев'яносто дев'ять відсотків — тобто, подорожують майже безкоштовно.
 

Автобусні квитки Житомир-Варшава: де купити?

Вам зовсім не обов'язково їхати в офіс перевізника! Навіщо вам добиратися до Києва з Житомира, коли є така прекрасна річ, як Інтернет? Щоб купити квиток Житомир-Варшава, досить зайти на офіційний сайт перевізника "ФОП Новіков А.Л." і заповнити спеціальну форму. Вкажіть, коли ви плануєте їхати і чи претендуєте на знижки, і система автоматично розрахує вартість квитка і представить вашій увазі підходящі рейси. Далі ви вибераєте собі місце в салоні автобуса. Автобус оснащений кондиціонерами, відкидається для сну спинками сидінь і, що дуже важливо, бездротовим Інтернетом і розетками, так що ви можете чудово провести час в дорозі з Житомира до Вінниці за переглядом улюблених веб-сторінок, активністю в соціальних мережах, прослуховуванням музики або онлайн- іграми! Вибравши місце в автобусі, ви зможете або забронювати квиток, щоб потім викупити його (або абсолютно безкоштовно відмовитися, що, втім, не рекомендуємо - поїздка до Варшави коштує своїх грошей!), або викупити відразу. Придбаний квиток потрібно роздрукувати і спокійно направлятися в обумовлений час на автостанцію.
Оплатити квиток ви зможете як банківською картою або грошовим переказом, так і через будь-який термінал ПриватБанку. Платіжна система "Приват24" теж підійде чудово!

Ми чекаємо вас в числі наших постійних пасажирів! Ви безсумнівно ними станете, спробувавши проїхатися з нами хоч раз!

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок