Оберіть свою подорож

 


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Квитки на автобуси Житомир — Лодзь


Тепер поїхати на вихідні до Польщі стало ще простіше. Автобуси з Житомира в крупне польське місто Лодзь курсують дуже часто. Всього 10-11 годин, і ви вже в Польщі, на центральному автовокзалі міста. А подивитися в Лодзі є на що, адже місто дуже старе і має багату історію.


Прізвище пасажира необхідно вказувати латинськими літерами.

Бронь і придбання квитків на міжнародний автобусний рейс Житомир — Лодзь


Взяти квитки можна в режимі онлайн у зручний для вас час. Компанія “Новіков” пропонує забронювати їх безкоштовно на цьому самому сайті або по телефону +38 044 3740520. А повезуть вас в Польщу хороші автобуси від перевізника «Новіков»: з кондиціонером і зручними сидіннями.
 
Купити квиток Житомир - Лодзь можна, не виходячи з дому, що дуже зручно.
Для поїздки вам буде потрібен закордонний паспорт і діюча Шенгенська віза, а також бажано мати страховий поліс. Не сидіть вдома на дивані - подорожуйте, тим більше що доїхати до Польщі можна швидко, з комфортом і недорого: Житомир - Лодзь автобус ціна квитка дуже низька. Подаруйте собі чудові враження в місті Лодзь!

Лодзь - одне з найбільших міст Польщі, він був заснований в 13-му столітті, а статус міста отримав в 14-му столітті. Довгий час місто було промисловим, особливо сильно промисловість розвивалася в 19 столітті, але і сьогодні будівлі старовинних фабрик не пустують - десь відкриті музеї, а десь все ще йде виробництво товарів.
 
Житомир - Лодзь автобус вартість квитка окупиться для вас прекрасними враженнями. Головною вулицею міста є Пьотрковська, і саме тут зосереджена вся міська життя. Пьотрковська - найдовша пішохідна вулиця Польщі. Тут є і різноманітні старовинні будівлі, і сотні кафе, ресторанів, магазинів, і саме тут проводяться основні культурні заходи міста. Це як Хрещатик у Києві, тільки виключно для пішоходів. Вулицею можна проїхатися на невеликому ретро-трамвайчику або велорикші. Якщо ви хочете побачити Лодзь - пройдіть по цій вулиці. Тут є десятки пам'ятників, в тому числі і алея кінозірок Польщі. Знаменита будівля Білої фабрики, в якій стартувало перше в місті механізоване промислове виробництво, також знаходиться на цій вулиці. Зараз в будівлі Музей текстильної промисловості. Купуйте автобус Житомир - Лодзь, ціна квитка вас гарантовано порадує! У вас залишиться багато коштів на розваги та сувеніри.

У місті також багато палаців і вілл, які колись належали промисловцям і іншим відомим в Польщі людям. Деякі зараз зайняті різними навчальними закладами, в деяких відкриті музеї, але всі ці будови мають прекрасний зовнішній вигляд і на їх фоні варто сфотографуватися. Недорогі автобусні квитки Житомир - Лодзь дозволять вам все це побачити вже в ці вихідні.

У 1929 році в місті було засновано Ботанічний сад. Він займає площу в 67 гектарів, в тому числі 2 га займає оранжерея і 2 га - японський сад. Також тут є відділи польської флори, паркового озеленення, альпійський сад, відділ лікарських рослин та інші. Всього на території парку зростає понад 3500 родин рослин. Тут люблять відпочивати місцеві жителі, адже в саду дуже затишно.

Приїжджайте в Лодзь вже на найближчих вихідних! Вас доставлять в місто на хороших автобусах з кондиціонером, а квиток на автобус Житомир - Лодзь коштує дуже дешево і доступний кожному. У місті також багато недорогих хостелів і готелів, де можна зупинитися, а на вулиці Пьотрковській ви завжди знайдете, чим перекусити. Старий промисловий Лодзь з унікальною архітектурою чекає вас!

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок