Оберіть свою подорож

Купити квиток Житомир-Краків

«У місто, де завжди живе дракон!
У місто, де сходять на трон королі!
... Саме туди помчав він, він туди встигне до зорі. »
Ну, до зорі не до зорі, але автобус до Кракова дійсно помчить, і дійсно приїде досить швидко. Житомир розташований ближче до західного кордону України, значить, сусідня Польща не так вже й далеко. Як і казковий Краків, який на вас чекає.

А в Кракові таки справді живе дракон! Принаймні, так запевняють місцеві жителі. Вавельський дракон живе в підземеллях прекрасного Вавельського замку. А наземна частина Кракова відома своєю Королівською дорогою — тією самою, по якій майбутні королі їздили на власну коронацію. Королів, можливо, вже й не залишилося, але дракон в підземеллях буде жити, поки в нього вірять. А щоб вірити, досить подивитися на прекрасний Краків з його середньовічною архітектурою. Досить вдихнути його повітря - і казка немов би заповнить вас зсередини. Але для цього треба доїхати до Кракова! А значить, купити квиток Житомир-Краків.


Квитки на автобус Житомир-Краков

З Житомира до Кракова, як уже було сказано вище, ходить автобус. І квиток на автобус Житомир-Краків можна придбати на сайті перевізника "ФОП Новіков А.Л.". Якщо ви вибрали для поїздки за маршрутом Житомир-Краків автобус, ціна квитка буде настільки помірною, що не залишиться ніяких заперечень. На квитки до того ж надаються знижки: для студентів і для тих пенсіонерів, яким вже виповнилося шістдесят років, якщо вони вирішили вибрати для подорожі за маршрутом Житомир-Краків автобус, вартість квитка знижується на 5% - дрібниця, а приємно. А якщо ви хочете взяти з собою в подорож дитину, якій ще не виповнилося сім років, то вона поїде за 50% вартості. Для дітей же молодше п'яти років, які їхатимуть на руках у батьків, на автобус Житомир-Краків ціна квитка знижена на 99% (!), тобто поїздка майже безкоштовна.


Як оплатити?

Для початку сайт розрахує вам ціну з урахуванням ваших знижок. Заповніть спеціальну форму, щоб автобусні квитки Житомир-Краків були підібрані спеціально під вашу поїздку. Потім виберіть місце в салоні - і можете бронювати квиток, а безпосередньо перед поїздкою в казкове місто Краків - викуповувати. Або ж можете викупити його відразу. При будь-якому розкладі потрібна або банківська карта (тоді ви зможете сплатити онлайн), або рахунок в “Приватбанку” з доступом до платіжній системі “Приват24” (також оплата онлайн), або термінал “ПриватБанку” поблизу, або ж оплата приймається грошовим термінал Ibox. Можна і заглянути в київський офіс, щоб заплатити готівкою - в тому випадку, якщо вам не важко під'їхати до нашого офісу в центрі Києва. А потім електронний квиток треба роздрукувати (в офісі вам дадуть вже надрукований квиток), і можна їхати на автостанцію в призначений час!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок