Оберіть свою подорож

 


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Швидше, в Конін!

 
Онлайн-купівля квитка виправдовує швидкість сучасного життя і бажання сучасних покупців якомога менше контактувати з обслуговуючим персоналом. І «ФОП Новіков Л.А.» надає вам саме таку можливість! Звичайно ж, ви завжди можете заїхати до нас в офіс або зателефонувати за вказаними на сайті телефонами і отримати всю достовірну інформацію і докладні пояснення від наших важливих менеджерів, але зазвичай це не потрібно.

 

Житомир-Конін, автобус: ціна квитка

 
Купити квиток Житомир-Конін досить просто, адже ви починаєте з пошуку рейсу. У цьому допоможе форма пошуку вгорі сайту, де ви вказуєте місто відправлення та прибуття, дату поїздки. Після чого система знаходить потрібні вам рейси. І ви знову вибираєте, тепер вже - оцінюєте автобус Житомир-Конін.
 
Ціна квитка має таке значення, як і час відправлення. І якщо на останній ви вплинути не в силах, то зменшити ціну квитка - легко. «ФОП Новіков Л.А.» пропонує знижки пільговим категоріям населення - пенсіонерам, дітям, студентам. Всі вони користуються, як мінімум, 5% -ою знижкою. Найменші (до 2 років, які не займають місця в салоні автобуса) отримують найбільшу знижку - в 99%! Знижки - справа мобільне, так що деякі пропозиції можуть діяти на один рейс, і не діяти на іншому. Дізнатися актуальні знижки на даний рейс ви можете тут же, в цій вкладці, у формі бронювання: знижки вказані у вигляді списку під ціною квитка і біля пункту «Виберіть місце».
 
Коли ви вибираєте відповідний для подорожі Житомир-Конін автобус, вартість квитка зазначена без урахування знижки. З обраною знижкою вона перераховується, і вам необхідно оплатити вже цю нову суму. Зробити це можна, перш за все, приїхавши в офіс компанії. Якщо ж ви не бажаєте або не можете залишати місто, в якому перебуваєте, то до ваших послуг будь-який банк, який здійснює банківські перекази, системи інтернет-банкінгу, перекази грошей за допомогою платіжної картки будь-якого банку, а також термінали.
 
Автобусні квитки Житомир-Конін іменні, так що купувати квиток потрібно окремо для кожного конкретного пасажира. Вказувати своє ім'я та прізвище потрібно на латиниці. Ця інформація звіряється з написаним в закордонному паспорті. Тому будьте уважні, набираючи текст у відповідних віконцях форми оформлення квитка. Не замовте випадково квиток на автобус Житомир-Конін на чуже ім'я, інакше вас можуть висадити на кордоні або взагалі не допустити до посадки.
 
Буде прикро втратити гроші, прийти на автовокзал до красеня-автобусу і дізнатися, що ваш квиток зіпсований вами ж. До речі, наші автобуси дійсно привертають увагу. Великі туристичні автобуси європейського класу, зручні, сучасні, призначені для дальніх поїздок. У них є все, що потрібно: кондиціонер, безкоштовний Wi-Fi, розетки, відкидні спинки крісел. Ви ніколи не занудьгуєте в подібному автобусі, адже тут можна не тільки розслабитися в дорозі, але і розважитися в міру можливостей.
 
Доброї вам поїздки! Не забудьте відвідати розважальний парк Mikroskala!
До швидких зустрічей на автобусах «ФОП Новіков Л.А.»!

 

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок