Оберіть свою подорож

Захоплююча поїздка з ідеального міста Замосць


Ви з важким серцем плануєте поїздку додому, в Житомир? Ліниво шукаєте автобусні квитки Замосць-Житомир?
Дозвольте запропонувати вам кращий транспорт у напрямку Замостя-Житомир - автобус, ціна квитка якого вас порадує. На сайті ви можете придбати квиток на автобус Замосць-Житомир за приємними цінами, навіть без урахування знижки. А зі знижками — тим більше! Перевізник Novikoff пропонує різноманітні знижки для дітей та студентів. Уважно читайте пропозиції на сайті - можливо, саме на ваш рейс будуть чудові знижки!


Як купити квиток Замосць-Житомир і не переплатити?


По-перше, врахуйте знижки і порахуйте ціну з урахуванням ваших знижок.

По-друге, зверніть увагу на автобуси. Комфортабельні автобуси для тривалих поїздок, з кондиціонерами (щоб не було жарко), грубкою (щоб не замерзнути), вай-фаєм (щоб не було нудно) і з відкидними кріслами (щоб не так боліла спина). Чи гідний такої автобус ваших грошей? Так/ні?

По-третє, час відправлення і час прибуття. Шукайте нічні рейси, щоб подовше погуляти вулицями Замосць, а потім проспати всю дорогу до Житомира. Це набагато краще, ніж їхати вдень.

Отже, якщо ви вибрали для поїздки Замосць-Житомир наш автобус, вартість квитка вас влаштовує, час відправлення і прибуття теж, то пора оформляти квиток.


Оформлення квитка Замосць-Житомир

Насамперед, подбайте про найкраще місце для себе. Приміром, біля вікна: можна до останнього дивитися на Замосць, потім милуватися пейзажами, що плинуть за вікном... А якщо буде світити повний місяць і місто заграє новими таємничими фарбами? Ця картина варта того, щоб ви її побачили! Або місце біля проходу: вам буде легко вийти, переміщатися, ви будете першими в черзі в санітарних зонах. З якого боку не глянь, всі місця гарні: вибирайте собі до душі!

Потім треба ввести своє ім'я і прізвище. Будьте уважні, проїзні квитки в Польщі оформляються на ім'я-прізвище, написані латинськими буквами. Так-так, не кирилицею, як в паспорті громадянина України, а латиницею - як в закордонному паспорті.

Потім потрібно ввести електронну пошту, куди прийде квиток після оплати, і оплатити квиток. Або забронювати - вибирати вам, і тільки вам. Можливо, ви побажаєте залишитися трохи довше в польській столиці джазу? Або побажаєте випити ще один келих місцевого пива - свіжого, без пастеризації, без фільтрації? Після другого келиха ви відчуєте всі наявні солі, мінерали і вітаміни групи В, С, К і РР, якими багатий цей благородний напій!

Якщо ж фортуна вам не посміхається, і гаманець велить повертатися додому, то доведеться оплачувати квиток і повертатися в Житомир. Оплатити ви можете за допомогою картки Visa / MasterCard, банківського переказу, інтернет-банкінгу або терміналу «ПриватБанку».

Після проведеної оплати, квиток потрапить до вас на пошту, звідки його можна завантажити. Зауважте: квиток потрібно роздрукувати. Перевірте його: чи вказана у квитку на автобус Замосць-Житомир ціна квитка, як і місце і час відправлення? Ваше ім'я написано правильно, місто саме те, яке вам потрібно? Ось і все, квиток назад в Україну є, пора пакувати валізи і вирушати на автостанцію.

Автобуси Novikoff з нетерпінням чекають зустрічей з вами!
Приємної поїздки!

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок