Оберіть свою подорож

Автобусні рейси Замосць - Володимир-Волинський

Зі Сходу на Захід: автобусні рейси з Польщі в Україну

 
Не тільки в Польщі, але й на Західній Україні є на що подивитися, тому, плануючи ваше подорож, залиште в запасі хоча б пару днів для українських міст. Це варто зробити і в тому випадку, якщо ви взяли автобусні квитки Замосць - Володимир-Волинський.
 
Зручний вечірній рейс виїжджає із Замосць (вул. Щебжеска, 60) о 20:50 і прибуває до Володимира-Волинського (автовокзал, вул. Данила Галицького, 14) о 01:10. Всього чотири години двадцять хвилин в дорозі - і ви вже в Україні. Можна провести ніч в одному з готелів Володимира-Волинського, а з самого ранку відправитися гуляти по місту.
 
Купити квиток Замосць - Володимир-Волинський можна як і тут, в Україні, так і в Польщі. Для цього вам необхідно зайти на сайт «Віз-Транс», вибрати пункт відправлення та прибуття, дату поїздки і кількість місць. Вам тут же будуть запропоновані всі доступні рейси, вибирайте зручний для вас і бронюйте або відразу купуйте квиток на автобус Замосць - Володимир-Волинський. Оплатити квитки можна онлайн за допомогою картки, за допомогою сервісу «Приват 24», в терміналах самообслуговування або в касах банків. Якщо ви збираєтеся потім повертатися в Замосць, зручніше і економніше відразу придбати квиток туди і назад, так як в цьому випадку на автобус Замосць - Володимир-Волинський ціна квитка буде нижче.
 
На автобус Замосць - Володимир-Волинський ціна квитка стартує від 350 грн. Зверніть увагу на доступні знижки, а так само на можливість отримання бонусів та накопичувальних знижок для зареєстрованих користувачів, завдяки яким на Замосць - Володимир-Волинський автобус вартість квитка може бути ще нижче.
Не забудьте роздрукувати ваш квиток перед поїздкою, його необхідно буде пред'явити при посадці в автобус.
 

Замосць - польська «зірка Відродження»

 
«Місто Аркад», «ідеальне місто», «Північна Падуя», «Зірка Відродження» ... Як тільки не називають цей польське місто. І правда, Замосць - місто незвичайне. Побудований за ініціативи Яна Замойського (канцлера і гетьмана Польської Корони), спроектований італійським архітектором Бернардо Морандо, він недарма був віднесений до Світової спадщини ЮНЕСКО.
Замосць - центр Східної Польщі, її культурне, історичне, релігійне серце, місто багатонаціональний, примітний своєю архітектурою, історією і кухнею. Адже де ще можна поласувати цибуляками - коржами з начинкою з цибулі і маку - і пирогом з гречаної каші і картопляного пюре!

 

Стародавнє місто Володимира

 
Перша літописна згадка про Володимир-Волинський датується 988 роком, коли він називався ще Володимиром. Це місто непросте, місто історії і храмів. Не вистачить і дня, щоб оглянути всі церкви Володимира-Волинського. Тут і Успенський собор - один з найдавніших храмів Волині, і церква-ротонда святого Василя (примітна не тільки своїм убранням, але і тим, що входить до Державного реєстру національної культурної спадщини) , костел Святого Йоакима і Анни, собор Різдва Христового, Домініканський монастир (зараз - один з корпусів Володимир-Волинського профтехучилища), а ще церква святого Миколая, церква святого Георгія-Побідоносця, церква святого Йосафата...
 
Історичних пам'яток тут теж вистачає: Володимир-Волинський історичний музей, музей локальних воєн (пам'яті воїнів-інтернаціоналістів), історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир» і останки земляних валів давньоруського городища (датовані 10-13 століттям!), дерев'яний особняк генерала Черноглазова, обеліск Слави та будівля військового комісаріату (колишнє Офіцерські збори). Любителі військової історії також не пошкодують, якщо завітають на Ладомирський кладовищі, де знаходяться могили воїнів радянської армії.
Одним словом, саме час відкрити для себе цю дивну перлину Волині!

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок