Оберіть свою подорож

Рівна дорога в Рівне

 
Доїхати до Рівного із Замосця можна легко, швидко і хоч завтра. Для цього потрібно всього нічого - 15 хвилин вашого часу, працюючий інтернет і платіжна картка будь-якого банку. Головне - час. Всього 15 хвилин - і ви вже власник свого персонального квитка на автобус Замосць-Рівне. Ціна квитка при цьому буде не так вже й висока.
 

Замосць-Рівне: автобус, вартість квитка

 
Квиток на автобус Замосць-Рівне гарантує проїзд в комфортабельному туристичному автобусі європейського класу. Вам буде надано кондиціонер і крісла з відкидними спинками, безкоштовний Wi-Fi і розетки для підзарядки гаджетів. Автобуси перевізника ФОП «Новиков Л.А.» мають усі атрибути автобусів для тривалих переїздів, так що ваша подорож в Рівне буде комфортною. Не вірите? Переконайтеся самі, купивши квиток на сайті перевізника.
 
Насамперед, потрібно знайти автобусні квитки Замосць-Рівне. Вгорі сайту розташована форма пошуку, куди ви вводите пункт відправлення (Замосць, в даному випадку) і прибуття (Рівне), а також ймовірну дату поїздки. Система знайде вам відповідні рейси на ці дати.
 
Коли ви вибрали для себе відповідний для поїздки Замосць-Рівне автобус, ціна квитка буде вказана справа. Під нею ви побачите можливі знижки. Новіков робить все для максимального комфорту вашої подорожі! На сайті надається розгалужена система знижок, так що ви можете знайти відповідний для вас маршрут і знижку. Є знижки для студентів і пенсіонерів розмірі 5% і 10%, група людей від 10 людина може скористатися 5% знижкою, а діти ... Квітам життя надаються кращі знижки, найрізноманітніші, на будь-який вік. Наприклад, малюки до двох років, які не займають місця, отримають знижку в 99%! Дізнатися які знижки діють на обраний вами рейс можна, відкривши список знижок під ціною квитка або ж вибравши список знижок безпосередньо в формі оформлення квитка, біля полів, де потрібно вказувати своє ім'я і прізвище.
Ім'я та прізвище. Увага! Всі квитки Замосць-Рівне іменні, тому при оформленні квитка потрібно вказувати своє ім'я і прізвище латиницею, адже в вашому закордонному паспорті ім'я та прізвище вказані на латиниці. Вибирайте варіант написання іноземними буквами і акуратно переносьте у відповідні поля форми. Ці дані підтверджують: квиток саме ваш, а ви - це ви. Не помиліться при написанні, інакше зростає ризик заборони на виїзд з Польщі та повторної покупки квитка.
 
Ви вибираєте собі місце в салоні - у вікна або біля проходу, спереду або ззаду. Де б ви не сіли, вам буде комфортно!
Останні поля форми, які потрібно заповнити, - це ваші контактні дані. Вони потрібні перевізникові, щоб зв'язатися з вами, відправити вам на електронну пошту квиток або номер бронювання.
 
Купити квиток Замосць-Рівне можна будь-яким зручним для вас способом, аж до приїзду в Київ і оплати готівкою в нашому офісі. Для тих, хто не бажає їхати до Києва, існують способи перерахування грошей: за допомогою банківської карти будь-якого банку, через термінали «Приватбанку», через службу «Приват24» (для власників рахунку в «Приватбанку») або грошовим переказом в касі будь-якого банку.
 
Ви також можете забронювати квиток на зручний час і викупити його пізніше. При поверненні заброньованого квитка не потрібно платити ніяких штрафних або компенсаційних санкцій, зато при поверненні купленого квитка повертається лише частина вартості.
 
Після оплати квиток прийде вам на пошту, звідки ви можете його скачати і роздрукувати. Пам'ятайте, електронний квиток є підставою для перевезення пасажира тільки в роздрукованому вигляді. Ви повинні будете пред'явити квиток при посадці разом з документом, що посвідчує особу. Ви їдете в Польщу, так що цим документом буде тільки закордонний паспорт. Переконайтеся, що ви взяли його з собою!
 
Щасти вам поїздки! До зустрічі в автобусах перевізника «Новіков»!

Помилка

Ок
Відміна
Ок