Оберіть свою подорож

 Купити квиток Замосць-Переяслав-Хмельницький

 
Місто Замосць, яке раніше в російськомовних текстах писалося як "Замостя", знаходиться в ста десяти кілометрах від Львова, чи то пак і правда за своєрідним "мостом" кордону по відношенню до України. Маленьке містечко, середньовічна архітектура, собори, костели - рай для туриста! При цьому в маленькому містечку п'ять вищих навчальних закладів. Можете собі уявити, скільки там студентів! У тому числі і з Переяслав-Хмельницького. А деякі живуть в Польщі українці подорожуючі туристи вважають за краще повернутися додому або поїхати до родичів у гості транспортом із Замосць - адже це дуже гарне містечко, та ще й недалеко від кордону. Тому автобусні квитки Замосць-Переяслав-Хмельницький вельми затребувані.

 

Квитки на автобус в Переяслав-Хмельницький

 
Автобус - це прямий рейс. Шлях неблизький, тому їхати треба з комфортом. В автобусах перевізника ФОП «Новіков Л.А» працюють кондиціонери, відкидаються спинки сидінь, а головне - є вай-фай і розетки! Це дозволяє підключити ваш гаджет - ноутбук, смартфон, планшет - як до електромережі, так і до бездротового Інтернету. І далі - що душа забажає: книжки читайте, кіно дивіться, навчальні роботи пишіть, працюйте над бізнес-проектами, ходіть по різноманітним сайтам. Головне - щоб вай-фай працював. А він працює, уявляєте! Так що є сенс купити квиток на автобус Замосць-Переяслав-Хмельницький саме у цього перевізника.
 

Як купити квиток Замосць-Переяслав-Хмельницький?

 
На офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А.» є можливість заповнити спеціальну форму, вказавши пунктом відправлення Замосць, пунктом призначення - Переяслав-Хмельницький, уточнивши дату, кількість пасажирів і скільки серед них тих, кому покладаються знижки. Потім на автобус Замосць-Переяслав-Хмельницький ціна квитка розраховується системою, і вам пропонується вибрати собі місце в будь-якій частині салону, а потім або забронювати (скасувати бронювання потім можна буде безкоштовно), або викупити квиток відразу. Щоб оплатити квиток, треба скористатися або платіжною системою "ПРИВАТ24" (для власників рахунків "Приватбанку"), або, якщо у вас рахунок в іншому банку, можна заплатити карткою. Якщо ж рахунку немає, можна зробити грошовий переказ у відділенні абсолютно будь-якого банку, або ж заплатити через приватбанківський термінал. Потім отримуєте електронний квиток, роздруковуєте його, і все - проїзний документ у вас є.

 

Замосць-Переяслав-Хмельницький: автобус. Ціна квитка

 
Що стосується ціни, то вона у перевізника ФОП «Новіков Л.А.» і сама по собі невисока, але зі знижками виходить ще приємніше. Наприклад, якщо студенти денного відділення або ті пенсіонери, яким вже виповнилося шістдесят років, вибирають для поїздки за маршрутом Замосць-Переяслав-Хмельницький автобус, вартість квитка знижується на 5%. Діти до семи років, яким надано окреме місце, їдуть за половину вартості, а малюки, яким ще не виповнилося п'ять років, якщо будуть їхати на колінах у батьків, а не на окремому сидінні, отримують знижку 99% і їдуть практично безкоштовно. Погодьтеся, відмінна система знижок? Скористайтеся нею! Ми вас чекаємо!

Помилка

Ок
Відміна
Ок