Оберіть свою подорож

З вітерцем до Луцька


Що може бути прекрасніше повернення додому? Тільки передчуття поїздки, вибір зручного транспорту, адекватного за ціною квитка і ... відвідування вокзалу. Вас тішить поїздка на вокзал, щоб купити квиток Замосць-Луцьк? Напевно, все ж ні.
На сайті перевізника «Новіков» ви можете придбати кращі автобусні квитки Замосць-Луцьк без довгих черг, натовпу людей і марної витрати часу.

 

Замосць-Луцьк: автобус, ціна квитка


Перевізник “Новіков” надає комфортабельні туристичні автобуси, готові доставити вас з Польщі в Україну. Ви просто не помітите як пройшла дорога, сидячи в зручних кріслах з відкидними спинками. Безкоштовний Wi-Fi не дасть вам відірватися від мережі, спілкування з друзями і фотографій в Instagram. Ви навіть можете дивитися фільми, не боячись за заряд акумулятора - в салонах є розетки! На сайті ви можете на власні очі побачити ці автобуси і переконатися, що це дійсно туристичні автобуси європейського класу.

Коли ви виберете для подорожі Замосць-Луцьк автобус, вартість квитка буде вказана справа, після пункту прибуття і часу в дорозі. Зверніть увагу, що під ціною квитка вказані можливі знижки. «Новіков» надає зручну систему знижок: для студентів, пенсіонерів, груп від 10 осіб, дітей. Ці знижки можуть не бути однаковими на всіх рейсах, тому будьте уважні. Може бути, тільки на обраний вами рейс недоступна знижка для студентів в 5%, а може бути, що для студентів саме на цей рейс знижка всі 10%! Діти користуються різними знижками: від 99% для немовлят, які не займають місця, до 20% - для підлітків 12-15 років.

Після вибору підходящої знижки на автобус Замосць-Луцьк ціна квитка зміниться. Саме цю суму ви повинні заплатити, щоб отримати квиток на автобус Замосць-Луцьк. Оплатити квиток можна, перерахувавши гроші на рахунок ФОП «Новіков Л.А.» за вказаними реквізитами за допомогою платіжної картки будь-якого банку, банківського переказу, системи інтернет-банкінгу ( «Приват24»), терміналу «Приватбанку». Способів кілька, ви можете вибирати будь-який на ваш смак.

Перш, ніж оплачувати квиток, ви його оформляєте. При оформленні потрібно двічі вказувати своє ім'я і прізвище. Перший раз на латиниці - саме ці дані будуть написані на вашому квитку. Не помиліться в написанні імені, звіряйтеся із закордонним паспортом, так як ця інформація буде перевірятися! Другий раз ви вводите свої контактні дані на кирилиці - це потрібно вже нам, для розрахунку оплати і зв'язку з вами.

Отже, повторимо, що потрібно зробити для покупки квитка в Луцьк:
  • Знайти і вибрати рейс;
  • Вибрати знижку і застосувати її;
  • Вибрати зручне місце в салоні;
  • Вказати своє ім'я і прізвище латиницею;
  • Вказати свої контактні дані: ім'я та прізвище на кирилиці, номер телефону, e-mail.
Після цього ви переходите безпосередньо до оплати або бронювання квитка - залежно від того, що вам потрібно. Ось і всі прості кроки, які зайняли максимум 15 хвилин. Здорово економить час і сили. А тепер можна прогулятися по Замосцю замість того, щоб штовхатися в черзі, чи не так?

Щасти вам у поїздці! До зустрічі в автобусах перевізника «Новіков»!

Помилка

Ок
Відміна
Ок