Оберіть свою подорож

Ах, мій милий Кременчук

 
Як би не був прекрасний Замосць, душа, серце і тіло рвуться до Кременчука. А може бути, вам не так вже й хочеться, але треба туди потрапити, а тому доводиться шукати способи дістатися з Замосця до Кременчука. Одним із цих способів є автобус Замосць-Кременчук. Ціна квитка на даний вид транспорту не може не подобатись, тому багато хто вибирає для подорожі Замосць-Кременчук автобус. Вартість квитка все ж має значення!
 

Замосць-Кременчук: автобус, ціна квитка

 
Однак не тільки ціна квитка має значення, але і транспорт. Автобуси ФОП «Новіков Л.А.» - це комфортабельний транспорт для тривалих переїздів. Вам не потрібно стежити за дорогою, ви не піднімаєтеся в повітря, а просто сидите в салоні, в кріслі зі зручною відкидною спинкою, проглядаєте стрічку новин, може, працюєте або дивитеся кіно. Загалом, займаєтеся звичайними повсякденними справами, проте тим часом автобус європейського класу бадьоро мчить вас до Кременчука. Безкоштовний Wi-Fi допоможе відволіктися від нудного пейзажу за вікном, а наявність розетки дозволить вчасно зарядити гаджет.
 
Купити квиток Замосць-Кременчук можна за смішні гроші. Оплата в 700 грн за більш, ніж 18 годин, або 870 км в дорозі - це не так вже й багато. І ці гроші «відбиваються» тим, що не треба пересідати з транспорту на транспорт. Автобус, як правило, відправляється ввечері, десь о 20.00 - 21.00, так що ви можете заснути в Замосці і прокинутися вже в Україні, ще пара годин - і Кременчук.
 
Сісти в автобус в Замосці можна по вул. Щебжеска, 60, а вийти в Кременчуці на автовокзалі по вул. Воровського, 32/6. Однак, щоб зайняти своє місце в салоні, потрібно купити квиток на автобус Замосць-Кременчук. На сайті перевізника це зробити простіше простого, досить знайти рейси на потрібну дату, вибрати один із запропонованих, вибрати місце, вказати свої дані, оплатити і роздрукувати отриманий квиток. Вже з цим квитком ви можете сідати в автобус і відправлятися в Кременчук.
 
На автобусні квитки Замосць-Кременчук поширюються такі знижки: 5% пенсіонерам і студентам, 50% - дітям до 7 років, 99% - дітям до 2 років, що займає місце. Перевірити доступні знижки ви можете двома способами: під ціною квитка є список з усіма знижками на рейс і поле для обраної знижки при оформленні квитка.
 
Для того, щоб купити квиток, вам потрібно вказати своє ім'я та прізвище латиницею. Саме ці дані будуть вказані на квитку, так що переконайтеся, що написане вами відповідає написаному в закордонному паспорті буква в букву. В іншому випадку ви не зможете скористатися купленим квитком: при посадці і на кордоні дані паспорта і квитка звіряються.
 
Вам ще раз потрібно буде ввести свої дані, на цей раз в звичній формі - на кирилиці. Це потрібно для оплати квитка. Оплатити квиток ви можете будь-яким способом із запропонованих: за допомогою системи інтернет-банкінгу (для власників рахунку в «Приватбанку» це «Приват24»), платіжної картки будь-якого банку, через термінал, готівкою через касу будь-якого банку, або ж приїхати в Київ та сплатити в офісі компанії. Вибирайте будь-який зручний вам спосіб!
 
Також ви можете не купувати квиток, а лише забронювати його. Це дає деякі переваги, якщо ви не впевнені в даті відправлення. За бронювання квитка не стягується плата, як і за повернення. Повернення вже оплаченого квитка не поверне вам всієї суми покупки. З іншого боку, бронювання не вічне і квиток треба буде своєчасно викупити, а вже куплений квиток зберігає місце в салоні за вами на весь час, що залишився до відправлення автобуса.
 
Чекаємо вас на автовокзалі, і ласкаво просимо на борт автобуса! Вирушаємо до Кременчука!
Щасливої ​​дороги!

Помилка

Ок
Відміна
Ок