Оберіть свою подорож

Складний вибір між Замосць і Києвом!


Прекрасний древній Київ з його таємничими відовьскими горами і численними церквами. Чи варто говорити, що в Києві тільки офіційних Лисих гір - 7, а неофіційні просто неможливо порахувати? У цьому місті було і існує стільки ж таємниць, скільки є зірок на небі. Проти нього виступає побудований з нуля італійським архітектором Бернардо Морандо Замосць. Проект, бажання і гроші польського мецената Яна Замовського і талант італійця поєдналися в цьому маленькому містечку, і породили щось таке, що з гордістю несе титули «Північної Падуї» і «Зірки Відродження».
Яке з них переможе в битві за серце і гроші туриста?

Ви поляк, що їде до Києва, або українець, що повертається додому? Простий турист, студент або робітник у відрядженні - хто ви, той, що шукає автобусні квитки Замосць-Київ?


Дозвольте розповісти про рейс Замосць-Київ: автобус, ціна квитка


Автобуси від фірми Novikoff мають все необхідне для подорожі між двома віддаленими містами: тут і кондиціонер, щоб охолодити салон, і грубка, щоб принести тепло в холодний зимовий день. Тут поширюється безкоштовний вай-фай, так що вам не буде нудно в дорозі. Про зручність вашої спини подбають відмінні відкидні крісла. Чи не правда, привабливий опис автобуса Замосць-Київ?

Ціна квитка вам ще невідома! Компанія пропонує кращі квитки за найкращими цінами, вигідні знижки, на які можуть претендувати діти, студенти та пенсіонери. Вивчайте пропозиції на сайті і вибирайте ті, що підходять під запит «Замосць-Київ автобус»! Вартість квитка вас вразить.

При цьому врахуйте - кожна витрачена гривня окупиться вам в дорозі, адже ви приїдете в найпрекрасніше місто на Землі. Місто, про яке писав Михайло Булгаков. Місто, в якому творив Михайло Врубель. Чи зможете ви назвати інших знаменитих Михаїлів, що жили тут? Ні? Тоді вам буде, чим зайнятися на довгому шляху між Замосць і Києвом!
Купити квиток Замосць-Київ дуже просто. Не потрібно виходити з дому, їхати в офіс компанії, знайомитися з людьми і займатися іншими відбираючими час речами. Перш за все, вам потрібно на цьому самому сайті в форму бронювання квитка вписати своє ім'я та прізвище латиницею. Адже ви вже вибрали зручний за часом рейс? При оформленні міжнародної документації використовується латинський алфавіт, так що ім'я та прізвище переписуєте із закордонного паспорта.

Потім вибираєте зручне місце: біля вікна або біля проходу, на початку салону або в кінці - де б ви не зважилися сидіти, вам буде зручно! Зробили? Вводите адресу електронної пошти і оплачуєте квиток на автобус Замосць-Київ будь-яким зручним для вас способом.

«ФОП Новіков» приймає до оплати банківські перекази, перерахування грошей за допомогою терміналу, «Приват24» та банківської карти. Також є можливість заплатити готівкою в офісі компанії. Після оплати вам прийде лист з вкладеним квитком, який необхідно роздрукувати та пред'явити на автовокзалі.

Уважно огляньте квиток: там має бути вказано ваше ім'я та прізвище, час і місце відправлення, час і місце прибуття, місце в салоні автобуса, час у дорозі. Все вірно? Все зрозуміло?

Якщо виникли питання з приводу оформлення квитка, телефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Наші менеджери завжди готові вам допомогти.

Щасливої ​​дороги! Київ чекає на вас!

Помилка

Ок
Відміна
Ок