Оберіть свою подорож

 Місто за мостом - до нових зустрічей! Привіт, Черкаси!

 
Замосць, або Замостя в російському варіанті - це маленьке містечко "за мостом", тобто майже відразу ж кордоном України і Польщі. Дуже милий, з красивою архітектурою ... і з цілими п'ятьма вищими навчальними закладами! А це для маленького міста дійсно багато. І в цих п'яти вищих школах (так традиційно називаються польські інститути) навчається безліч українських студентів, в тому числі і з Черкас. Це цілком логічно - адже багатьом хочеться отримати диплом Європейського Союзу! Тому студенти з Черкас, збираючись на канікули, заздалегідь шукають, де можна недорого купити автобусні квитки Замосць-Черкаси. А скільки в Замосці працює українців! А скільки туристів повертаються додому з Польщі через це маленький туристичне містечко, настільки близьке до кордону! І всі шукають, де можна дешевше купити квиток на автобус Замосць-Черкаси.
 

Чим хороші автобуси перевізника «Новіков»?

 
Автобуси перевізника ФОП «Новіков Л.А.» хороші тим, що, окрім відкидних спинок сидінь (завдяки яким можна розслабитися і подрімати) і справних кондиціонерів (завдяки яким не жарко), там є розетки електроживлення і бездротовий Інтернет. А значить, можна взяти з собою ноутбук або планшет - і підключитися до електроживлення і до вай-фаю. А далі - робити все, що захочеться: читати захоплюючі історії, дивитися смішні відео, занурюватися в філософські концепції і їх обговорення на форумах, грати в онлайн-ігри ... При цьому ваш гаджет не розрядиться завдяки наявності розеток. Бачите, як добре, коли можна приємно провести час в дорозі!

 

Купити квиток Замосць-Черкаси

 
У перевізника ФОП «Новіков Л.А.» існує система знижок. Якщо, наприклад, пенсіонер, якому вже є повних шістдесят років, вирішив відправитися в подорож і вибрав по маршруту Замосць-Черкаси автобус, ціна квитка зменшується для нього на 5%. Те ж стосується і студентів денного відділення будь-якого вузу - якщо студент сідає на автобус Замосць-Черкаси, ціна квитка також буде розрахована зі знижкою в ті ж 5%. Ну а якщо батьки маленьких дітей (до семи років) зібралися їхати з дітьми і вибрали для подорожі Замосць-Черкаси автобус, вартість квитка дорівнює половині від початкової - знижка квитка для дітей становить 50%. Якщо ж вашим малюкам немає ще й п'яти років, і ви плануєте везти їх на руках, а не виділяти окреме місце, то це ви зможете зробити практично безкоштовно - знижка для малюків без місця становить 99%.
 

Де купувати квитки?

 
На офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А.» потрібно заповнити спеціальну форму. Там ви вписуєте пункт відправлення - Замосць, і пункт призначення - Черкаси, скільки людей їде, скільки з них - пільговики, і яка дата вас цікавить. Потім система розрахує вам точну ціну, і ви зможете вибрати собі місце в салоні. Якщо ви ще не впевнені в даті своєї поїздки, то можете не викуповувати квиток відразу, а для початку забронювати, адже скасування бронювання здійснюється безкоштовно. Ну а щоб викупити квиток, скористайтеся або платіжною системою "ПРИВАТ24", доступною онлайн будь-якому держателю рахунку в "ПриватБанку", або терміналами того ж "ПриватБанку", або банківським переказом, або ж карткою абсолютно будь-якого банку. Вам надішлють електронний квиток, ви його повинні надрукувати, і можете сміливо їхати в Черкаси.
 
Щасливої ​​дороги!

Помилка

Ок
Відміна
Ок