Оберіть свою подорож

Автобусні рейси Вроцлав — Житомир


Для жителів Житомира автобусні квитки Вроцлав - Житомир від компанії "Новіков" роблять відпочинок в Польщі простим і зручним (а крім того, доступним - можете бути певні, на автобус Вроцлав - Житомир ціна квитка вас приємно здивує). А жителі інших міст отримують відмінний шанс побувати не тільки за кордоном, але і в одному з найстаріших міст України, і повірте, воно того варте!

Від Вроцлава до Житомира курсують ранкові (6:00), денні (13:00) і вечірні (17:25 і 18:30) рейси - кожен може вибрати зручний для себе час. Щоб купити квиток Вроцлав - Житомир, не виходячи з дому, необхідно зайти на сайт компанії «Новіков», заповнити пошукову форму, вказавши місто відправлення та прибуття, дату поїздки і кількість місць, і натиснути кнопку «Пошук». Потім вибрати із запропонованих рейсів зручний для вас, вибрати місця в автобусі і забронювати чи купити квитки. На автобус Вроцлав - Житомир ціна квитка стартує від 612 грн. (Також ознайомтеся з доступними знижками, наприклад, для дітей до 5 років, студентів, молодих людей до 26 років і пенсіонерів - ці знижки впливають на Вроцлав - Житомир автобус вартість квитка). Після того, як квиток на автобус Вроцлав - Житомир буде оплачений (карткою, через термінали самообслуговування, сервіс «Приват24» або каси банків України), він буде висланий на вашу електронну адресу. Просто роздрукуйте його і пред'явіть при посадці на автобус. І насолоджуйтеся поїздкою!


Столиця польських гномів


Вроцлав, без перебільшення, місто-рекордсмен - тут практично все «най» і «перше». Вроцлавський зоопарк - найстаріший (заснований в 1865 році) і найбільший (на майже 30 га розмістилося понад 800 видів тварин) в Польщі. А ще примітний сам зовнішній вигляд зоопарку, наприклад, один з входів в нього виконаний у вигляді японських воріт.
Вроцлавський океанаріум «Афрікаріум» - перший в Польщі (відкритий в 2014 році), і тільки в ньому, крім коралових рифів і більш ніж сотні видів океанічних риб і тварин, можна побачити незвичайних морських ссавців - ламантинів.
Вроцлавський фонтан - найбільший мультимедійний фонтан в Польщі і один з найкрасивіших в Європі.
Зал Сторіччя у Вроцлаві, спроектований Максом Бергом, вважається одним з найвидатніших творів експресіонізму 20 століття.
І, звичайно, лише у Вроцлаві можна пройти Маршрутом гномів і побувати у Венеції, не залишаючи меж міста - через велику кількість мостів і островів Вроцлав часто називають «польською Венецією».


Житомир - батьківщина космонавтики


На річці Тетерів, серед лісів і скель розташувалося одне з найстаріших (датою заснування вважається 884 рік) міст України - Житомир. Повний легенд і реальних історій, він безумовно заслуговує вашої уваги.
Житомир - батьківщина однієї з ключових фігур радянської космонавтики - Сергія Корольова. Тож не дивно, що в першу чергу, будучи тут, варто заглянути в будинок-музей Королева і розташований поруч музей космонавтики. До речі, центральний парк Житомира носить ім'я Гагаріна.

Крім центрального парку, природою Житомира також можна насолодитися на Замковій горі (гора над річкою Кам'янка, на якій раніше стояв кам'яний замок, згідно з однією з легенд, заснований дружинником князів Аскольда і Діра, Житомиром) або ж біля Голови Чацького - скелі над річкою Тетерів, що за формою нагадує голову людини. З нею пов'язана ще одна легенда: кажуть, що саме звідси стрибнув у річку польський шляхтич Чацький.

Будучи в Житомирі, обов'язково відвідайте його храми: Преображенський собор, костел Святої Софії, Михайлівський кафедральний собор, Лютеранську кірху і руїни монастиря монахів-єзуїтів. А ще особняк Філіппова, Ремісничий двір, Магістрат, Єпископський дім (де знаходиться зараз краєзнавчий музей), Житомирський обласний літературний музей.
І обов'язково знайдіть в центрі Житомира Плаский будинок, або, як його ще часто називають, «Будинок у формі серця» або «Будинок-химера». Збоку він дійсно виглядає так, ніби крім фасаду у нього нічого більше немає. А правда це чи тільки оптична ілюзія - перевіряйте самі!

Помилка

Ок
Відміна
Ок