Оберіть свою подорож

Автобусні рейси Вроцлав — Львів

Польські рейси зі Львова: швидко і зручно за кордон і назад


Якщо Львів, то Польща, якщо Польща, то Львів: чомусь склалося так, що їздити в Польщу або ж повертатися з неї українці вважають за краще саме через Львів. Відповідь проста: це зручно і в плані перетину кордону, і в плані хорошої транспортної розв'язки у Львові. Ну і, звичайно, Львів так і тягне до себе магнітом всіх, хто хоч раз побував у ньому, та що там - усіх, хто хоч раз чув про місто Лева.

З Вроцлава, наприклад, можна дістатися до Львова менше ніж за добу. Тому їдучи в це мальовниче польське місто, не забудьте купити зворотні автобусні квитки Вроцлав - Львів. Це дозволить заощадити час, а ще - фінанси, адже на автобус Вроцлав - Львів ціна квитка туди і назад буде дешевша.

На автобус Вроцлав - Львів ціна квитка стартує від 600 грн. Однак на Вроцлав - Львів автобус вартість квитка можуть діяти різноманітні знижки, наприклад, для дітей, студентів та пенсіонерів, тому не забувайте перевіряти їх наявність.
Але не переживайте, якщо ви не встигли купити квиток Вроцлав - Львів заздалегідь, це завжди можна зробити хоч в самому Вроцлаві онлайн. Просто зайдіть на сайт перевізника “Новіков”, виберіть місто відправлення та прибуття, дату поїздки і кількість місць. Залишається тільки натиснути кнопку «Пошук», вибрати один із запропонованих рейсів і купити або забронювати квиток на автобус Вроцлав - Львів. Оплатити квиток можна також через сайт за допомогою картки.


Вроцлав і Львів: польський «брат», український «брат»


Вроцлав - одне з найстаріших міст Польщі і по населенню входить в четвірку найбільших (після Варшави, Лодзі та Кракова). Це культурна столиця Європи 2016 року і місто, в якому будуть проходити Всесвітні ігри 2017 (а також проводилось Євро-2012) - ще дві причини, за якими стоїть його відвідати!

Вроцлав - місто мостів, тут їх налічується близько 130 - через Одру, на берегах якої і розташований місто, і чотири її притоки.
 Вроцлав - місто видатної архітектури: костьол святої Ельжбети, Ратуша і Старе місто, будинки Ясі ​​і Малгосі, собор Йоанна Хрестителя, церква Святої Марії Магдалени, Вроцлавський університет ... Вивчаючи ці історичні пам'ятки і милуючись ними всіма, ви обов'язково знайдете ще одну, яка є символом міста - це вроцлавські гноми, і саме їх фігурки туристи зустрічають у Вроцлаві на кожному вуглу. Будьте уважні і не пропустіть їх!

Дивовижний факт, але місто-побратим Вроцлава - Львів. І недарма - міста дуже схожі між собою, хоча і кожне прекрасне по-своєму. Тому, навіть якщо ви у Львові транзитом, обов'язково затримайтеся хоча б на день.
Відпочити після приїзду і випити чашечку кави в «Копальні кави» - перший пункт у списку планів. Потім можна відправлятися на прогулянку. Ви відразу ж потрапляєте на площу Ринок - в саме серце Львова. Трамвай, вуличні музиканти, химерні кольорові будиночки - не відразу зрозумієш, ти все ще в Польщі чи вже в Україні.
Центральне місце на площі займає Ратуша. Виділіть півгодини, щоб піднятися на оглядовий майданчик, подивитися на Львів з висоти пташиного польоту і послухати, як б'ють дзвони на Ратуші.
Спускаємося і йдемо далі. Вірменська вулиця і Вірменський собор, Домініканський собор, Латинський собор, Костьол єзуїтів (Храм святих апостолів Петра і Павла, відомий своїми підземеллями, куди можна спуститися на екскурсію), Собор Святої Ольги та Єлизавети (Ельжбети - ось вам і нагадування про місто-побратим) , Бернардинський монастир з його середньовічним комплексом фортифікаційних укріплень, палац Потоцьких, Львівський Оперний театр (один з найкрасивіших театрів Європи) - буквально на кожному кроці є що подивитися, заради чого зупинитися, куди заглянути. Зовсім на розі вулиці причаїлася каплиця Боїмів - будова, що не має аналогів не тільки в Україні, а й у європейській архітектурі, ще один доказ того, що Львів сповнений несподіванок.

А насолодитися тишею і спокоєм природи можна в парку Високий замок. Тут також є оглядовий майданчик, з якого Львів видно буквально як на долоні.
І не забудьте відвідати Личаківський цвинтар, що став з просто місця поховання історико-культурним музеєм-заповідником. Тут, на площі в 40 га, розміщується близько 23 каплиць, 2000 гробниць, 500 пам'яток і фігур. Саме тут були поховані Іван Франко і Володимир Івасюк (автор «Червоної рути»).

Відкривайте для себе поки незвідані красоти України та Польщі разом з перевізником “Новіков”!

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок