Оберіть свою подорож

Купити квиток Вроцлав-Київ

 
Як би добре не було у Вроцлаві, і як би вам не сподобалася його незвичайна атмосфера, рано чи пізно ви почнете збиратися назад до України. Оптимальним варіантом буде придбати квитки на автобус Вроцлав-Київ онлайн - так ви заощадите фінансові ресурси та час. Це також актуально для тих, хто їде до Києва з гостьовим візитом.
Електронні квитки до Вроцлава - швидко і економно!
 
Офіційний перевізник «ФОП Новіков Л.А.» пропонує вам купити квиток Вроцлав-Київ онлайн. Зробити це дуже просто - достатньо за допомогою спеціальної форми на нашому сайті обрати рейс на потрібну вам дату, а потім обрати місця. Система дозволяє не викуповувати квиток відразу, а забронювати його, і таким чином дає можливість скорегувати замовлення, підібравши варіант, що більш влаштовує. Вся процедура займає кілька хвилин - замість годин очікування в черзі до каси на автовокзалі!

Оплата замовлення здійснюється зручним для вас способом: банківською картою або в касі будь-якого банку, через термінал «Приватбанку» або службу «Приват 24», а також готівкою в офісі компанії. Після оплати квитка і роздруківки замовлення ви стаєте щасливим власником іменного проїзного квитка на автобус до Києва.


Ціна квитка Вроцлав-Київ
 

Автобус Вроцлав-Київ, ціна квитка на який цілком доступна представникам середнього класу, є туристичним автобусом європейського класу, відповідає всім прийнятим в Європі виробничим нормам, а також обладнаний всім необхідним. У всіх автобусах є кондиціонери, завдяки чому в салоні завжди комфортний мікроклімат. Можливість зарядити мобільний телефон дозволить вам завжди залишатися на зв'язку, а вільний доступ до Wi-Fi забезпечить можливість скористатися всіма перевагами інтернету. У всіх автобусах відкидні крісла, щоб можна було подрімати в дорозі, а в деяких моделях є також міні-телевізори. Ціна квитка Вроцлав-Київ включає в себе всі перераховані вище зручності - ні за що доплачувати не потрібно.

Вартість квитка Вроцлав-Київ залежить від наявності акцій на нашому сайті і наданих знижок. З огляду на, що акції ми проводимо практично постійно, у вас завжди є можливість підшукати дешевий квиток не тільки до Києва, але також до Одеси і Полтави, або до одного з транзитних міст за маршрутом.

Знижки на квитки надаються наступним категоріям громадян:
  •  Групам від 6 чоловік: 10%;
  •  Пенсіонерам від 60 років: 5%;
  •  Студентам: 5%;
  •  Дітям до 7 років з наданням місця: 50%;
  •  Дітям до 5 років без надання місця: безкоштовно!
 
Купуючи автобусні квитки Вроцлав-Київ, вам варто продумати зворотну дорогу, якщо ви прямуєте в Україну з гостьовим візитом. Наша компанія із задоволенням вам в цьому допоможе, надавши недорогі квитки до Вроцлава, Кракова чи Варшави.
Якщо ви вперше відвідуєте Київ, перед вами обов'язково постане питання: які місця і пам'ятки відвідати в першу чергу? Однозначно відповісти на це питання важко, так як для кожного тут знайдуться свої цікавинки.
 

Київські пам'ятки
 

З давніх-давен Київ відомий великою кількістю храмових комплексів, багато з яких збереглися до наших днів ще з часів Київської Русі. Навіть якщо ви ніколи не цікавилися релігією, вам просто необхідно побачити своїми очима відому в усьому світі Києво-Печерську Лавру та її підземні печери, де колись молилися монахи-аскети.

Чудовий, побудований у бароковому стилі Маріїнський палац, освітлений вечірніми вогнями Хрещатик, овіяні романтикою старовини будиночки на Подолі, Будинок Городецького, відомий також як Будинок з Химерами - все це архітектурне надбання Києва, ті самі «дрібниці», які надають цьому місту таке приємну своєрідність.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок