Оберіть свою подорож

 


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 

Купити квиток Варшава-Житомир

 

Житомир є досить великим економічним регіональним і адміністративним центром, а також значущим транспортним центром. Безліч автобусних рейсів приїжджають на житомирську автостанцію і з неї відправляються, в тому числі через неї проходить рейс із Варшави до столиці України. На сайті офіційного перевізника «Новіков» ви можете купити квиток Варшава-Житомир за дуже хорошою ціною - в режимі онлайн.

 

Квитки на автобусний рейс Варшава-Житомир

 

Ціна квитка Варшава-Житомир на нашому сайті коливається від 583 грн до 1 276 грн. Така різниця обумовлена ​​тим, що для подорожі пропонуються автобуси різного «віку» і різного рівня комфортності. Таким чином, кожен може підібрати для себе найбільш підходящий по фінансам варіант.

У будь-якому випадку, навіть автобус Варшава-Житомир, ціна квитка на який мінімальна, відповідає сучасним європейським вимогам до цього виду транспорту. Салон автобуса обладнаний всім необхідним для комфортабельної подорожі: кондиціонерами, м'якими кріслами з відкидними спинками, бездротовим інтернетом, а також зарядним пристроєм для мобільного телефону. Все це забезпечить вам в дорозі приємний мікроклімат, можливість розслабитися і подрімати, в будь-який момент зв'язатися з потрібною людиною, а також зайняти час у дорозі читанням, переглядом фільмів, прослуховуванням музики або іграми на портативному гаджеті.

 

Знижки на квитки

 

Вартість квитка Варшава-Житомир може бути меншою вказаної на сайті за рахунок запропонованих знижок. Перевізник «Новіков» пропонує наступний перелік знижок: для студентів, пенсіонерів, дітей, а також туристичних груп. Однак на різних автобусах перевізника можуть бути різні знижки, тому будьте уважні при виборі рейсу, вибираючи той, який найбільше підійде вам і вашим супутникам.

Як переглянути розклад рейсів? Введіть в пошукову форму, яку бачите в верхній частині екрану, місто відправлення та призначення, дату поїздки, і натисніть кнопку пошуку. В результаті на екрані з'явиться список рейсів, що відповідають вашому запиту. Якщо на потрібну вам дату рейсів не знайдеться, спробуйте пошукати на інший день, якщо це можливо. Визначившись з рейсом, приступайте до бронювання квитків.

Для того, щоб забронювати автобусні квитки Варшава-Житомир, вам доведеться заповнити невелику форму з персональними даними. Введіть в потрібні поля форми свої ім'я та прізвище англійськими літерами, так само, як вони написані в вашому закордонному паспорті. Будьте уважні і не робіть помилок. Також в потрібні поля введіть свої контакти - номер телефону та адресу електронної пошти. Контакти залишайте діючі, адже вони будуть потрібні для викупу квитків, а також для того, щоб ми могли вас сповістити в разі надзвичайної ситуації.


Оплата електронних квитків


Для оплати квитків у вас є час протягом терміну їх резерву, який може тривати від декількох хвилин до 36 годин - в залежності від рейсу. Для оплати підійде будь-який зручний вам спосіб: банківська карта, грошовий переказ, переказ грошей через термінал «Приватбанку» або інтернет-сервіс «Приват24». Крім того, можна оплатити готівкою, але це має на увазі відвідування нашого офісу в центрі Києва.

Після успішного проведення оплати квиток на автобус Варшава-Житомир буде вислано на вказану вами електронну адресу, і вам залишиться лише роздрукувати його. Будь ласка, не забудьте про це, адже електронні проїзні квитки дійсні і дають право на проїзд лише в роздрукованому вигляді.

Є питання - телефонуйте в контакт-центр перевізника «Новіков» за вказаними на сайті контактам. Наші оператори із задоволенням вас проконсультують і оформлять замовлення!

Помилка

Ок
Відміна
Ок