Оберіть свою подорож

Купити квиток Варшава-Володимир-Волинський

 
Варшава прекрасна своєю контрастністю. Варшава - місто, в якому гармонійно сплелися сталінський ампір - сірі, монументальні, прикрашені колонами та скульптурами будинки, збудовані в майже повністю спаленій фашистами Варшаві після Другої світової війни, і Старе Місто - кілька уцілілих вуличок, що зберегли в собі колишню казку класичних кольорових будиночків європейських міст. Та ще й новобудов повнісінько в Варшаві - барвистих і яскравих, спокійних і витриманих, висотних і не дуже - словом, як і в будь-якому мегаполісі, на будь-який смак.
 
А ще Варшава прекрасна тим, що це столиця Польщі, і тут відбувається безліч культурних заходів, здійснюється безліч освітніх програм - і багато чого з цього не буває в Україні.
 
Крім гарної архітектури, Варшава приваблива наявністю робочих місць для українців - тут можна легко заробити грошей, щоб допомогти родичам, які залишилися на Волині, та й самому зароблені гроші в свій розвиток вкласти.
 
А також саме через Варшаву літають дуже багато лоу-кости, та й наземних рейсів з країн шенгенської зони за помірними цінами достатньо багато. Тому дуже вигідно повертатися з поїздки по Європі через Варшаву.
 
Ось саме з цього міста нам пора їхати. Саме час перейнятися тим, щоб купити квиток Варшава-Володимир-Волинський!

 

Автобусні рейси з Варшави до Володимира-Волинського

 
Варіантів виїхати з Варшави багато. Можна їхати з пересадками - тоді і поїзд підійде, і автостоп. Але ж завжди краще — прямий рейс! Тому має сенс придбати квиток на автобус Варшава-Володимир-Волинський перевізника "ФОП Новіков А.Л.", обладнаний кондиціонерами, сидіннями з відкидними спинками і, що найголовніше, вай-фаєм, що відвезе вас додому з вітерцем!
 
Вай-фай - це порятунок від дорожньої нудьги. Можна їхати в автобусі і займатися абсолютно чим завгодно. Хоч читати, хоч писати, хоч по скайпу спілкуватися, хоч в месенджерах строчити. Блоги, форуми, вино і серіали, чати, соціальні мережі - все відкрито, все доступно. У салоні навіть є розетки - щоб ваші гаджети не розряджалися, адже і смартфон, і планшет і, особливо, ноутбук дуже люблять "сідати" в самий невідповідний момент. Так що чому б не здійснити таку покупку, як автобусні квитки Варшава-Володимир-Волинський?

 

Варшава-Володимир-Волинський: автобус. Ціна квитка

 
Для пенсіонерів старше шістдесяти років, які обрали для подорожі за маршрутом Варшава-Володимир-Волинський автобус, вартість квитка буде знижена на цілих 5%. Студенти денного відділення будь-якого міста і навіть країни поїдуть з такою ж знижкою. Якщо ж батьки, які беруть в поїздку своїх дітей, віддадуть перевагу всім іншим видам транспорту автобусу Варшава-Володимир-Волинський, ціна квитка для дітей до семи років буде знижена на 50% (чимало, правда?), А для малюків, яким ще не виповнилося п'ять, і яких батьки повезуть на руках - і зовсім на 99%. Тільки не забудьте, що дітям до шістнадцяти років для виїзду за кордон потрібен нотаріально завірений дозвіл від батьків, якщо він їде тільки з одним з них або зовсім з іншими родичами. Обов'язково перед поїздкою в Європу потрібно вказати в документі, що, наприклад, тато не заперечує проти того, щоб син їздив у супроводі мами. Це стосується і розлучених батьків (можливо, їх - навіть особливо).
Щоб розрахувати ціну квитка, зайдіть на сайт перевізника "ФОП Новіков А.Л." і заповніть там спеціальну форму. Дайте відповідь на всі питання, задані на сайті, і система розрахує вам вартість квитка і запропонує вибрати місце в салоні і або забронювати його (щоб потім була можливість, в разі чого, безкоштовно скасувати бронювання), або відразу оплатити. Оплата здійснюється через платіжну систему "Приват24", через термінали "ПриватБанку", банківською картою або грошовим переказом. Отриманий електронний квиток обов'язково роздруковуєте! І все - з роздруківкою спокійно можна їхати. Гарної подорожі!

Помилка

Ок
Відміна
Ок