Оберіть свою подорож

Рівно їдемо додому в Рівне!

 
Чому їдемо рівно? Тому що як ще проїдеш в автобусі, у якого спинки сидінь відкидаються (тобто можна лежати), кондиціонери працюють справно (а це значить — в салоні не душно) і, що найголовніше, є Інтернет і розетки?! Так, ви завжди можете підключитися до Wi-Fi! А в такому разі хіба ви помітите якісь проблеми з дорогою, навіть якщо вони дійсно будуть? Адже дивитися улюблені фільми, читати улюблені книги, сидіти на улюблених сайтах, спілкуватися з улюбленими друзями ... стільки всякого улюбленого можна робити по дорозі з Варшави в Рівному, що не залишається сумнівів - щоб доїхати "рівно", треба купити квиток Варшава-Рівне саме у компанії "ФОП Новіков А.Л.".

Польська столиця - не чуже для українців місто. У Варшаві працює дуже багато вихідців із Західної України, а працює - значить, живе. І ще досить велика кількість молоді у Варшаві вчиться. А туристи ... туристи теж знайдуть для себе багато цікавого в польській столиці. Наприклад, безліч концертів та інших культурно-мистецьких заходів - адже Варшава числиться в гастрольному списку практично кожного, хто гастролює Європою.
Хочете подивитися саме місто? У Варшаві є, що подивитися. Від Старого міста, звичайно, після Другої світової війни залишилася буквально парочка вулиць - зате канонічних, з кольоровими будиночками, загостреними дахами і іншими загальноєвропейськими "приємностями". А загалом місто забудоване будівлями в стилі сталінського ампіру (з колонами, скульптурами і певним пафосом), що чергуються з будівлями сучасної забудови. Подібна еклектика як така викликає бажання подивитися на Варшаву! Так що не дивно, що автобусні квитки Варшава-Рівне так добре розходяться.


Варшава-Рівне, автобус: ціна квитка

Якщо ви таки вибрали в якості транспорту для поїздки Варшава-Рівне автобус, вартість квитка і пільги для деяких категорій пасажирів вас, безсумнівно, порадують. Студенти і пенсіонери віком від шестидесяти років отримують п'ятивідсоткову знижку від "Новікова". Діти до семи років їдуть по знижці п'ятдесят відсотків. А якщо ви можете взяти свою дитину, якій немає ще п'яти, на коліна, то вона поїде практично безкоштовно - офіційної знижкою заявлені 99%. Таким чином, щоб дізнатися, якою буде на автобус Варшава-Рівне ціна квитка, ви заповнюєте на офіційному сайті компанії "ФОП Новіков А.Л." табличку, де вказуєте, коли збираєтеся їхати, скільки вас, покладаються чи знижки. І система розраховує вам остаточну ціну квитка з урахуванням усіх її знижень.

А що далі робити?
А далі потрібно квиток на автобус Варшава-Рівне забронювати. І потім, якщо щось не складеться, від бронювання відмовитися. Тому сміливо можна замовляти квиток і заздалегідь, коли ви ще не впевнені в точній даті поїздки. А якщо вже оплачуєте - то все дуже просто. Переводите гроші через систему Приват24, не відходячи від комп'ютера - і квиток можна роздруковувати! Підійдуть також термінали «ПриватБанку», можлива оплата банківською картою або грошовий переказ на рахунок перевізника "ФОП Новіков А.Л."

Ось і все, оплатили квиток, роздрукували, а потім приходите з ним на автостанцію в Варшаві і їдете в Рівне! Можете роздрукувати його прямо в Варшаві, а можете заздалегідь, в Рівному - це не настільки важливо. Важливо - що перевізник доставить вас з Варшави в Рівне якісно, ​​приємно - рівно!

Помилка

Ок
Відміна
Ок