Оберіть свою подорож

З Варшави в Переяслав-Хмельницький: записки мандрівника


Приємна дорога додому, в рідний Переяслав-Хмельницький. За вікном автобуса проносяться поля і будинки, подумки ви вже вдома. Ви вибрали для подорожі Варшава-Переяслав-Хмельницький автобус, вартість квитка на який у нашій компанії досить приємна для будь-якого гаманця.


Поїздка Варшава-Переяслав-Хмельницький: автобус, ціна квитка.


Щоб нічого не відволікало від дум про Варшаву і Переяслав-Хмельницький, потрібна хороша дорога, зручні крісла і пейзажі. Якщо за перше відповідає Польща, за останнє - погода, то за друге - перевізник Novikoff. Польщу і погоду ми змінити не в змозі, а вибрати зручні крісла - цілком. В автобусах “ФОП Новіков Л.А.” надзвичайно зручні крісла: можна відкинутися назад, можна сісти, тримаючи поставу. Між Варшавою і Переяславом-Хмельницьким більше 19 годин дороги, так що зручні крісла є вагомим аргументом. Ви можете подивитися, які красені автобуси домчать вас додому, пройшовши за посиланням «Мої автобуси» на сайті novikoff.com.ua. Автобуси обладнані безкоштовним вай-фаєм і розетками, щоб нічого не заважало серфити в Інтернеті собі на втіху. Заманливо? Ви ще не чули про ціну на автобусні квитки Варшава-Переяслав-Хмельницький!

Не лише комфортом відрізняється автобус Варшава Переяслав-Хмельницький - ціна квитка вкрай приваблива. За 900 км доріг вам доведеться заплатити всього 800 грн! І це без урахування знижок! На квиток на автобус Варшава Переяслав-Хмельницький надаються знижки: 5% пенсіонерам і студентам, 50% - дітям до 7 років і 99% дітям до двох років, котрі не займають місце в салоні! Непогані знижки, чи не так?


Як купити квиток Варшава-Переяслав-Хмельницький


Вгорі сайту є форма пошуку, куди ви забиваєте місто відправлення (Варшава), місто прибуття (Переяслав-Хмельницький) та дату запланованої поїздки. Система знаходить вам підходящі за запитом рейси. Зазвичай автобуси в Переяслав-Хмельницький відходять вдень, з автовокзалу "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144. Однак можуть бути зміни в маршруті Варшава-Переяслав-Хмельницький автобус.

Вартість квитка показана праворуч від місця відправлення і місця прибуття. Під нею вказані діючі знижки. При оформленні квитка вказуйте знижки, якими бажаєте скористатися.

Далі потрібно вибрати місце в салоні. Після того, як ви вибрали місце, воно залишається за вами, так що не хвилюйтеся, що хтось займе вподобане вами крісло. Потім потрібно ввести своє ім'я і прізвище латиницею, вказати контактний телефон, електронну пошту та ПІБ платника (останнє можна російською / українською). Коли ви всі ці дані вкажете, натискайте на світлу кнопку «Оформити замовлення для викупу або бронювання». Вам запропонують або купити квиток, або забронювати його.

Якщо ви бажаєте тут і зараз купити квиток - купуйте, ні - бронюйте. Уважно читайте умови бронювання, щоб вчасно викупити квиток. Оплатити квиток можна через термінали, банківський переказ, картку, інтернет-банкінг і просто готівкою в офісі компанії - вибирайте, що вам до душі.
 
Якщо виникли хоч якісь питання, наші менеджери дадуть відповідь вам у всіх подробицях. Телефонуйте ПН-ПТ 09: 00-19: 30, СБ-ВС 10: 00-17: 30 за телефонами +38 (073) 045-15-89, +38 (068) 950-10-62, +38 (066 ) 359-06-98!
Після покупки роздрукуйте квиток і пред'явіть його водієві при посадці на автобус.

Бажаємо приємної дороги, і до зустрічі в автобусах перевізника Novikoff!

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок