Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моих рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 

Легка подорож з Варшави до Кременчука


Між Варшавою і Кременчуком більше 1100 км дороги, які здадуться вам сущою дрібницею, якщо ви виберете для подорожі Варшава-Кременчук автобус. Ціна квитка також не буде занадто високою.


Поїздка Варшава-Кременчук: автобус, вартість квитка


«ФОП Новіков Л.А.» надає зручні автобуси для тривалих переїздів. Тут передбачений вай-фай і кондиціонер, є зарядки для портативних гаджетів, а крісла досить зручні для того, щоб ваша спина і шия не перенапружувалися під час тривалого переїзду в автобусі Варшава-Кременчук. Ціна квитка базується на ціні за паливо, кілометражі шляху, кількості посадкових місць і є результатом точних розрахунків.

Оцінити якість автобуса, дізнатися його характеристики ви можете на нашому сайті. Вгорі, над формою пошуку, знаходиться пункт меню «Мої автобуси», вибравши який, ви можете побачити, які автобуси курсують за маршрутами. Фотографії є ​​справжніми, будьте певні, що ніхто не повезе пасажирів на маленькому «бусику». Все для вашого комфорту!

На сайті novikoff.com.ua ви знайдете інформацію про знижки на автобусні квитки Варшава-Кременчук, що буде приємним бонусом для будь-якого економного мандрівника. Вона вказана під ціною квитка. Надаються знижки: від 10 до 50% в залежності від категорії громадян та рейсу.


Як купити квиток Варшава-Кременчук


У формі пошуку задаєте напрямок і дату ймовірної подорожі, запускаєте пошук. Після того, як система знайде вам всі доступні рейси, вибирайте той, який подобається. Автобуси в Кременчук відходять від автовокзалу "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144. Це досить примітне місце, тому ви з легкістю зможете дістатися до нього з будь-якої точки Варшави. Знайти платформу автобуса теж не важко, проте рекомендується приходити заздалегідь, щоб посадка пройшла спокійно.

Після того, як вибрали рейс, ознайомтеся зі знижками на квиток на автобус Варшава-Кременчук, виберіть ту, що підходить вам і натисніть «Перерахувати знижки». Ви дізнаєтеся точну ціну, яку вам треба заплатити за квиток. Оплатити можна будь-яким зручним способом: від переказу з карти на карту чи звичайного переказу в касі банку на рахунок компанії до системи інтернет-банкінгу і терміналів.

Якщо ви бажаєте купити квиток, проте з якихось причин у вас недостатньо коштів, ви завжди можете забронювати квиток - і бути впевненим, що поїдете з Варшави точно в строк.

Для покупки або бронювання вам все одно доведеться оформляти квиток: вказувати вибране місце та ім'я з прізвищем. Останнє потрібно вказувати на латиниці. Якщо не знаєте як, загляньте в закордонний паспорт. Якщо знаєте як, все одно загляньте в закордонний паспорт. Ім'я та прізвище повинні сходитися з написаним там до єдиної літери.

Після оформлення квитка натискаєте світло-жовту кнопку «Оформити замовлення для викупу або бронювання». Вам запропонують або купити квиток, або забронювати його. Вибираєте пункт за смаком, проходите інші стадії покупки, після чого можете перевіряти електронну пошту: вам повинен прийти лист з квитком. Даний квиток потрібно роздрукувати та пред'явити при посадці.

Ось і все, ви зробили покупку квитка на автобус, попереду вас чекає довга дорога до рідного Кременчука.
Щасливої ​​дороги!

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок