Оберіть свою подорож

 


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Додому, до східної столиці

 
Будь-яка подорож повинна приносити задоволення. Так і трапляється, якщо дорога в кінцевому рахунку приведе вас додому, і ви вже передчуваєте близьке побачення з друзями і родичами. Однак важливі і умови на рейсі, ціни на квитки та інші деталі поїздки. Купити квитки безпосередньо у перевізника - це гарантувати собі якісний сервіс за мінімальну ціну.


Автобус Варшава - Харків


У розкладі на нашому сайті ви можете дізнатися час відправлення автобусів та іншу інформацію про поїздку. Для певних категорій пасажирів є знижки, і вони можуть купити квиток Варшава - Харків дешевше на 5% -10%. Забронюйте безкоштовно відповідний квиток, а вже сплатити покупку ви зможете як через інтернет, так і з'явившись у банк, а також рядом інших способів. Обирайте найбільш зручний. У будь-якому випадку, ми надішлемо вам квиток в електронному вигляді, і вам його залишиться тільки завантажити і роздрукувати. Віддайте роздруківку водієві і зручніше влаштовуйтеся в кріслі.


Найбільший на п'ятдесятій паралелі


З Харковом пов'язано безліч цікавих фактів. Наприклад, саме він є найбільшим містом на своїй широті. Харків крупніший Праги, і це навіть відзначено спеціальним пам'ятником. Однак це не єдина пам'ятка в місті. Тут неодмінно треба поглянути на фонтан неймовірної краси під назвою Дзеркальний Струмінь, на Олександрівський собор, Благовіщенський та Успенський собори. До речі, дзвіниця Успенського собору вище дзвіниці собору Івана Третього в Москві і, більш того, є однією з найвищих в колишньому Радянському Союзі. Якщо ви ніколи не були в Харкові - побувайте там, а ще краще - затримайтеся. Зрештою, це місто кілька разів було визнане найкомфортнішим для життя в Україні, а радою Європи було нагороджене як місто, що зробило значний внесок у поширення ідеї європейської єдності.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок