Оберіть свою подорож

Додому в Черкаси: їдемо з Варшави!

Варшава - дивовижне місто! Дійсно ж дивовижне! Подумайте лишень: була давня польська столиця, стояла собі, жила своїм життям, переживала війни, зміни влади, розділи територій. А потім трапляється Друга світова війна - і практично весь історичний центр спалений дотла. Відновлювати нічого, старої Варшави просто більше немає. Залишається буквально пара вулиць, що сховалися в затишному місці, куди пожежі не дійшли.

І що робить влада? Зрозуміло, відбудовує центр міста заново. Це були повоєнні роки, тому використовувався класичний сталінський ампір. Були побудовані вельми презентабельні будинки, єдиний недолік - майже всі сірі. А потім настав наш час, і з'явилися новобудови, розкішні хмарочоси, ну і реклама, зрозуміло.

А тепер уявіть - приїжджаєте ви в центр Варшави і бачите там наступне: сірі-сірі сталінські монументальні будинки з використанням скульптурних форм в дизайні, а на цих будинках висять яскраві кольорові рекламні щити. Доходите до вцілілих вулиць (так зване Старе Място, тобто Старе Місто), і перед вашими очима постають класичні європейські "пряничні будиночки" - точніше, кілька вулиць таких будиночків всіх кольорів веселки, що розташовані на брущатих площах. Повертаєтеся в центр - і серед сірих будинків з кольоровими рекламними щитами бачите новобудови ...
Контрастно, чи не так? Ось на таких контрастах і стоїть Варшава. А серед всіх цих контрастів причаїлося безліч університетів. Не дивно, що в польській столиці вчиться стільки українських студентів - і поруч, і Європа. Не дивно і те, що працює в Варшаві багато українців - адже відмінна можливість жити і працювати за кордоном, періодично приїжджаючи додому, до родичів, не з іншого кінця світу, а всього лише з сусідньої країни. А ще ж є сотні туристів, які провели відмінний відпустку в Польщі і збираються додому, під зав'язку наповнені враженнями.
Тому абсолютно логічно, що так багато людей цікавиться питанням, як купити квиток Варшава-Черкаси.
 

Варшава-Черкаси: автобус. Ціна квитка

Якщо ви вибрали для поїздки Варшава-Черкаси автобус, вартість квитка буде прямо залежати від того, чи належите ви до тієї чи іншої пільгової категорії. Так, діти до п'яти років без надання місця отримують знижку в 99 (!)%. Діти до семи років, яким надається місце, їдуть лише за половину ціни. Для студентів і пенсіонерів, які сідають на автобус Варшава-Черкаси, ціна квитка також буде нижчою, ніж для інших пасажирів.

Ми говоримо, зрозуміло, про перевізника "ФОП Новіков Л.А." І купувати квиток на автобус Варшава-Черкаси треба саме на офіційному сайті перевізника. Можна, звичайно, під'їхати до київського офісу, але це зручно лише киянам. А що робити тим, хто живе в іншому місті, в тих же Черкасах? .. Набагато простіше все ж зайти на сайт, ввести всі необхідні дані про себе, ймовірну дату поїздки, і отримати свою ціну - з уже розрахованої знижкою, а також можливість вибрати собі місце в салоні. Автобусні квитки Варшава-Черкаси можна викупити відразу, тоді досить буде просто роздрукувати електронний квиток перед поїздкою, а можна спочатку забронювати квиток, щоб в будь-яку хвилину, якщо раптом передумаєте їхати, можна було скасувати бронювання. Оплатити ж безпосередньо покупку ви можете будь-банківською картою, банківським переказом, або навіть системою переказу грошей «Приват24» (термінали «ПриватБанку» теж підійдуть). Ось і вирішено питання, квитки на руках, можна їхати, сідаємо на автобус. Він вас обрадує трьома пунктами: відкидними спинками сидінь (можна поспати в дорозі, адже шлях від Варшави до Черкас неблизький), кондиціонерами (щоб душно в дорозі не було) і бездротовим Інтернетом. Мабуть, Wi-Fi з усього цього - найбільша гідність: в дорозі можна легко провести час за звичними заняттями: серфінгом Інтернету, переглядом кіно, читанням, онлайн-іграми і навіть роботою. Словом, чекаємо вас на сайті перевізника "ФОП Новіков Л.П.", а згодом - на автостанції!..

Помилка

Ок
Відміна
Ок