Оберіть свою подорож

Їдемо на автобусі в Замосць!

 
Є таке містечко на кордоні Польщі з Україною - Замосць. Колись в російській мові його прийнято було писати як Замостя, але зараз вже мовною нормою вважається оригінальна назва міста. Він дуже милий в архітектурному відношенні, там, безсумнівно, є робочі місця для українців (адже багато хто хоче заробити грошей в Польщі, щоб потім покласти їх у банк під відсотки або залишити у спадок дітям, чи вкласти в бізнес) і, головне, в Замосці п'ять вищих навчальних закладів, хоча містечко і маленьке! Не дивно, що молодь з Волині досить часто вчитися в Замосці - їхати недалеко (нагадуємо, практично поруч з кордоном), мова споріднена з нашою, а диплом європейський. Тому дуже і дуже багато людей - туристи, що починають подорож Європою з Замосця; студенти, які прагнуть отримати диплом Європейського Союзу; робочі по контракту, які мріють заробити багато грошей, шикувалися б в черзі за автобусними квитками Володимир-Волинський-Замосць, якби черги за автобусними квитками ще були нормою.

 

Як купувати квиток на автобус Володимир-Волинський-Замосць на сайті перевізника «Новіков»

 
Тепер купити квиток Володимир-Волинський-Замосць можна і без черг, онлайн. Наприклад, на офіційному сайті перевізника "ФОП Новіков А.Л.". Автобуси "Новікова" хороші відкидними спинками сидінь, справно працюючими кондиціонерами, і в салоні є як розетки електроживлення, так і вільний вай-фай. Пасажири можуть підключити до мережі ноутбук, планшет або смартфон, і займатися в Інтернеті чим завгодно - хоч кіно дивитися, хоч книги читати, хоч по скайпу або вайберу розмовляти, хоч в соціальних мережах "зависати", хоч зворотні квитки у перевізника "ФОП Новіков А .Л." замовляти. Адже на офіційному сайті перевізника «Новіков» замовити квитки дуже просто: достатньо вписати в спеціальну форму куди, звідки, коли і в якому складі їдете - і буде розрахована точна ціна квитка з урахуванням знижок. Які бувають знижки? Якщо пенсіонери старше шістдесяти років або студенти денної форми навчання обирають для поїздки Володимир-Волинський-Замосць автобус, ціна квитка для них знижується на 5%, а також є знижки для маленьких дітей. Заповнивши форму, ви зможете забронювати (скасування бронювання безкоштовне) або відразу викупити будь-яке місце в салоні, яке вам тільки сподобається (і яке, зрозуміло, буде вільне на момент вашого візиту на сайт перевізника "ФОП Новіков А.Л."). Оплата здійснюється через платіжну систему "Приват24", або картою будь-якого банку, або можна прогулятися до будь-якого приватбанківського терміналу або зробити грошовий переказ в будь-якому банку. Ось і все - залишиться тільки роздрукувати електронний квиток!

 

Автобус Володимир-Волинський-Замосць: ціна квитка для дітей

 
Почнемо з того, що, виїжджаючи з дитиною за межі України, ви повинні переконатися, що вашу дитину віком до шістнадцяти років або супроводжують обоє батьків, або вони (чи той із них, хто залишився вдома) оформили нотаріально завірений дозвіл на виїзд за межі країни. Цей документ - запорука того, що суворі прикордонники вашу дитину пропустять, а не зсадять з автобуса. А якщо вже все оформили і остаточно вибрали для поїздки за маршрутом Володимир-Волинський-Замосць автобус, вартість квитка вашої дитини буде прямо залежати від його віку. Старше семи років - знижка вже не надається. Молодше семи років, і займає при цьому окреме місце - знижка становить 50%. Малюкові немає ще й п'яти, і везти ви його будете у себе на колінах, щоб не викуповувати окреме місце? Вам надається офіційна знижка в 99%! Чудовий привід взяти з собою на поїздку малюків!
Чекаємо вас в наших автобусах!

Помилка

Ок
Відміна
Ок