Оберіть свою подорож

 Їдемо до Варшави - міста контрастів!

 
Чому Варшава - місто контрастів? Вся справа в архітектурі. Варшава майже повністю була знищена в роки Другої світової війни, її відбудували в післявоєнні роки в стилі сталінського ампіру, тобто звели безліч монументальних сірих будівель, прикрашених скульптурами, витриманими в дусі соціалізму. При цьому збереглася буквально пара вулиць Старого міста - кольорових європейських будиночків, класичних шматочків чарівної казки. А сьогодні все місто вже поцятковане хай-теківськими новобудовами! Так що не дивно, що автобусні квитки Володимир-Волинський-Варшава користуються високим попитом у туристів — всім хочеться подивится на це архітктурне диво.
 
А якщо мова не про туристів? Навіщо звичайному жителю Володимир-Волинського їхати до Варшави, і навіщо купувати квиток на автобус Володимир-Волинський-Варшава? Ну, наприклад, тому що у Варшаві багато робочих місць, а трудовий контракт з поляками дає можливість заробити непогані гроші на життя або на бізнес. А молодь може вступити до варшавських ВУЗів, щоб в перспективі отримати диплом Європейського Союзу. У Варшаві багато можливостей для навчання, і безодня можливостей для бізнесу.
Тому купити квиток Володимир-Волинський-Варшава - актуальне питання для самих різних верств населення.
 

Як купити квиток Володимир-Волинський-Варшава

 
Треба зайти на офіційний сайт перевізника "ФОП Новіков А.Л." і заповнити спеціальну анкету. Вказуєте там, якого числа і в якому складі збираєтеся їхати з Володимир-Волинського до Варшави - і система розраховує ціну з урахуванням знижок, на які можуть претендувати ті чи інші пасажири. Наприклад, якщо пенсіонери старше шістдесяти років зважилися з'їздити помандрувати, і вибрали для подорожі за маршрутом Володимир-Волинський-Варшава автобус, ціна квитка для кожного такого пасажира буде знижена на 5%. Якщо студенти денного відділення будь-якого навчального закладу сідають на автобус Володимир-Волинський-Варшава, ціна квитка знизиться аналогічно, на ті ж 5%. Батьки ж з маленькими дітьми отримують цілих два варіанти знижок: якщо вони вибирають для поїздки з дітьми Володимир-Волинський-Варшава автобус, вартість квитка кожного малюка менше семи років, що займає окреме місце, буде дорівнює 50% від початкової, а якщо дитині немає ще й п'яти, і він їде у батьків на колінах - знижка дорівнює 99%. Не забудьте, до речі, якщо з дитиною їдуть не обоє батьків, подбати про нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини до шістнадцяти років! Той з батьків, що не їде, повинен обов'язково його підписати, а якщо вдома залишилися обидва - обидва і підписують. Інакше його просто не пропустять через кордон.

 

Як бронювати і оплачувати квиток

 
Після розрахунку ціни ви просто вибираєте, яке місце в салоні хочете зайняти, і вирішуєте, чи точно їдете, або ще є сумніви. Якщо є - для початку бронюєте місце, адже можна потім скасувати бронювання, і це буде абсолютно безкоштовно! Якщо немає сумнівів - оплачуєте відразу. Скористайтеся для цього терміналами "ПриватБанку", банківським переказом, банківської же картою або системою онлайн-платежів "Приват24". Оплатили? Відмінно, вам прийде електронний квиток. Його треба роздрукувати - і приходити з роздруківкою на автобус! А в автобусі вам не може не сподобатися. Відкидні спинки сидінь дозволять подрімати, справні кондиціонери дадуть можливість вільно дихати. А наявність розеток електроживлення і інтернет-підключення Wi-Fi - це можливість взяти з собою в дорогу ноутбук, смартфон або планшет, щоб спокійно проводити час в Інтернеті - хоч за роботою, хоч за навчанням, хоч за онлайн-іграми або в соціальних мережах. Важливо - щоб вам було комфортно в подорожі з Володимир-Волинського до Варшави!

Помилка

Ок
Відміна
Ок