Оберіть свою подорож

Чим дістатися до Радому

 
Вибираючи спосіб дістатися до Радому, неможливо не подивитися на ціну квитка. Ми пропонуємо найкращі ціни на автобусні квитки Володимир-Волинський - Радом.
 

Володимир-Волинський - Радом автобус: вартість квитка

 
Купити квиток Володимир-Волинський - Радом швидко і просто. Потрібно ввести в форму пошуку місце відправлення і прибуття, а також дату відправлення, і вам будуть показані всі рейси на цю дату. Далі ви дивитеся на час відправлення і ціну квитка, і вибираєте той рейс, який вам найбільше підходить.
 
Купуючи квиток на автобус, не забудьте купити квиток в театр ім. Яна Кохановського - вам сподобається видовище, і ви не пошкодуєте витрачених грошей.
 
На автобус Володимир-Волинський - Радом ціна квитка може різнитися, як і час у дорозі, і час відправлення. Однак це не впливає на якість автобусів. Всі автобуси «ФОП Новіков Л.А.» - сучасні та комфортабельні. Вам будуть доступні салони європейського класу з кондиціонерами і розетками. Ви не будете відчувати нестачу в доступі до всесвітньої мережі і шукати, як би отримати доступ в Інтернет - бо в салонах поширюється безкоштовний Wi-Fi. Ваша спина буде задоволена, що є крісла з відкидними спинками, і можна зайняти напівгоризонтальне положення і подрімати.
 
Коли ви вибираєте у напрямку Володимир-Волинський - Радом автобус, ціна квитка на сайті зазначена первісна, без урахування знижок. “ФОП Новіков”, піклуючись про пільгові категорії населення, надає гнучку систему знижок. Знижки від рейсу до рейсу можуть змінюватися, так що ви обов'язково виберете ту, що підходить саме вам. Дізнатися, які знижки є, можна двома способами. Всі знижки зібрані у вигляді списку: перший розташований під ціною квитка, другий - у формі оформлення квитка поруч з кнопкою «Виберіть місце».
 
Квиток на автобус Володимир-Волинський - Радом іменний, тому вам буде потрібно вказати своє ім'я та прізвище латиницею. Звіряйтеся із закордонним паспортом, перш ніж будете записувати свої дані у відповідні поля форми. Якщо ви цього не зробите і помилитеся хоча б в одній букві, то при посадці або на кордоні вас можуть зняти з автобуса. Такі суворі правила міжнародних пасажирських перевезень, куди входить ідентифікація пасажира за даними закордонного паспорта.
Також вам потрібно вказати свої контактні дані: ПІБ на кирилиці, номер телефону, адреса електронної пошти. Ці дані потрібні вже конкретно нам для зв'язку з вами, передачі квитка або по іншим не менш важливим причин. На електронну пошту, наприклад, прийде квиток на автобус, який потрібно роздрукувати.
 
Після того, як ви вказали всі дані, заповнили всі поля форми оформлення квитка, система вас перенаправить на наступний крок. Це бронювання або купівля квитка. Ви вибираєте, що для вас буде краще: забронювати квиток (врахуйте крайній термін викупу!) Або відразу ж купити і ні про що не турбуватися.
 
Для оплати квитка вам навіть не доведеться вставати з дивана. Два найбільш зручні для середньостатистичного користувача способи оплати - це оплата за допомогою платіжної картки будь-якого банку і оплата за допомогою системи інтернет-банкінгу (власники картки «Приватбанку» використовують «Приват24»). Інші способи оплати допускають готівку і вихід з дому - ви можете відправити нам гроші банківським переказом із будь-якого банку або ж через термінал. Самий незручний для не-киян спосіб: оплата готівкою в офісі компанії - також доступний.
 
Після оплати квиток прийде вам на e-mail. Ви завантажуєте його і обов'язково роздруковуєте. Квитки міжнародних перевезень потрібно роздруковувати, інакше вони не будуть дійсними!
 
З квитком ласкаво просимо на вокзал, до великого туристичного автобусу, який відвезе вас в прекрасне місто Радом, назустріч прекрасному художнику, уродженцю міста, Яцеку Мальчевському! Обов'язково відвідайте його музей після того, як обійдете прекрасні церкви і собори Радом.
 
Відмінної поїздки!

Помилка

Ок
Відміна
Ок