Оберіть свою подорож

 Їдемо з міста князів в місто королів - привіт, Познань!

 
Всі знають, що Володимир-Волинський в деякій мірі княже місто, так як він був побудований самим князем Володимиром. А от що стосується Познані - то це колишня резиденція королів Великої Польщі, країни з неймовірно багатою історією. І слідів цієї історії збереглося чимало саме в Познані! Це і сама резиденція - фортеця під назвою "Королівський Замок", побудувана в тринадцятому столітті, і ратуша того ж століття забудови, і найдавніший собор Польщі, і історичний центр, забудова якого здійснювалася в період між шістнадцятим і дев'ятнадцятим століттям .. Туристам варто на це подивитися! А комерсантам варто заїхати на щорічну міжнародну ярмарок, яка проходить в Познані. Студентів же можуть дуже зацікавити познанські вузи. Тих, хто хоче заробити грошей, порадує кількість робочих місць для вихідців з Волині - потім можна повернутися додому при грошах! Так що автобусні квитки Володимир-Волинський-Познань завжди залишатимуться досить затребуваними!
 

Чому саме квиток на автобус Володимир-Волинський-Познань?

 
Тому що (крім того, що це прямий рейс) в автобусах перевізника "ФОП Новіков А.Л." комфортно і не нудно. А хіба будеш скаржитися, якщо спинки сидінь відкидаються і можна подрімати, кондиціонери відмінно працюють, безкоштовно роздається вай-фай, а ноутбук, планшет або смартфон можна підключити до розетки і спокійно заряджати батарею в дорозі? Завдяки цьому можна всю дорогу читати книги і смішні історії, «сидіти» на новинних, інформаційних і розважальних порталах, дивитися відео на “Ютюбі” і нові серії улюблених серіалів, викладати фото в “Інстаграм”, робити пости в блогах і соціальних мережах ... Зрештою , можна працювати або вчитися.
 

Як купити квиток Володимир-Волинський-Познань?

 
Потрібно зазирнути на офіційний сайт автобусного перевізника "ФОП Новіков А.Л.". Там є анкетка, і її потрібно заповнити, вказавши, що їдете з Володимир-Волинського, пункт призначення - Познань, скільки вас чоловік, на які знижки претендуєте , якого числа їдете. Система підбирає рейс і виставляє точну ціну кожного квитка. Вибираєте місця в салоні, бронюєте їх. Якщо передумаєте їхати - безкоштовно відкидаєте бронювання, якщо ні - викуповуєте квиток. Можна викупити квиток і відразу. Якщо хочете зробити це, не відходячи від комп'ютера - то можна оплатити банківською картою або через "Приват24", якщо ж потрібен спосіб оплати оффлайн - підійдуть термінали "ПриватБанку" або грошовий переказ через абсолютно будь-який банк. А коли оплатите, то отримуєте на пошту електронний квиток. В роздрукованому вигляді цей електронний квиток і є проїзним документом, за яким вас пустять в автобус.

 

Володимир-Волинський-Познань: ціна квитка. Які бувають знижки?

 
Знижки бувають, наприклад, для студентів денної форми навчання та для пенсіонерів старше шістдесяти років. Якщо вони вибирають для поїздки Володимир-Волинський-Познань автобус, вартість квитка знижується на 5%. Якщо ж батьки маленьких дітей сідають на автобус Володимир-Волинський-Познань, ціна квитка залежить від того, чи займають малюки окреме місце. До п'яти років дитина може їхати на руках у батьків, і тоді знижка дорівнює 99%. Якщо ж місце окреме, то діти до семи років отримують знижку в 50%, що теж дуже приємно, чи не так? Не забудьте, якщо дитина їде не з обома батьками або взагалі не з ними, то потрібно оформити від кожного з відсутніх батьків нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон без них.
Будьте уважні і обережні при заповненні документів і зборах в дорогу! Приємної вам подорожі на автобусах перевізника «Новиков»!

Помилка

Ок
Відміна
Ок