Оберіть свою подорож

Автобусні рейси Володимир-Волинський — Люблін

Польща - відмінний відпочинок практично вдома

З кожним роком все більше і більше людей відкриває для себе Польщу. Хтось їздить туди відпочивати, хтось - працювати або вчитися. Та якою б не була причина, варто придивитися до пам'яток, яких вистачає в кожному польському місті.

Наприклад, в Любліні, адже з багатьох польських міст саме він найтісніше пов'язаний з сусідами-українцями. Тому український тут знають добре, навіть частина міських вивісок написана на ньому. Окрім цього, кожен місяць в місті, а також сусідніх областях - Брестській і Волинській - випускається інформаційна брошура про Люблінське воєводство- «Єврорегіоні Буг».


З України до Польщі автобусом: швидше не буває


Найзручніше добиратися до Любліна автобусом - водних і повітряних шляхів до міста немає. Тим більше, дорога від Володимира-Волинського сюди займе всього від двох з половиною до чотирьох з половиною годин. Між містами курсують зручні ранкові (відправлення о 8:55) і вечірні (23:00) рейси. Крім того, на автобус Володимир-Волинський - Люблін ціна квитка дійсно доступна кожному.

Автобусні квитки Володимир-Волинський - Люблін можна придбати як в офісі компанії «Новіков» (г. Киев, ул. Богдана Хмельницького 16-22), так і через сайт. Звичайно, в наше століття технологій і Інтернету купити квиток Володимир-Волинський - Люблін онлайн швидше і простіше. Досить вказати на сайті «Новіков» пункти відправлення та прибуття, кількість місць і дату поїздки. Вам будуть запропоновані всі доступні рейси, необхідно всього лише вибрати зручний для вас і забронювати чи відразу викупити квиток. Це можна зробити за допомогою картки, сервісу «Приват24», терміналів самообслуговування або в касах банків.

На автобус Володимир-Волинський - Люблін ціна квитка мінімальна - 150 грн. Зверніть увагу на діючі знижки (наприклад, для дітей до п'яти років, студентів та пенсіонерів), які також знижують Володимир-Волинський - Люблін автобус вартість квитка.

Після оплати квиток на автобус Володимир-Волинський - Люблін прийде на вашу електронну пошту. Просто роздрукуйте його і пред'явіть при посадці в автобус. Також не забудьте про візу і медичну страховку.


Чари «малого Кракова»


Поляки називають Люблін «Малим Краковом», а ще, жартуючи, «Козячим градом». З першою назвою все ясно: місто це так само гарне, як і Краків (і при цьому туристів в ньому набагато менше). А «Козячим градом» Люблін прозвали через герб, точніше, через зображеного на ньому білого козла - символу міста.

Пов'язані з Любліном і менш приємні назви, адже саме тут знаходилося жахливе місце - фашистський табір смерті Майданек. Зараз там розташований меморіальний комплекс, але все одно, дітям і людям вразливим їздити туди на екскурсію не варто.

Але не переживайте, менш похмурих місць в Любліні більш ніж достатньо. Тут є і Люблінський замок, і Кафедральний собор, і абсолютно прекрасні ворота - Краківські і Міські, а ще руїни костьолу святого Архангела Михаїла, Тринітарська вежа і костьол ордену домініканців - подивитися дійсно є на що.

У Любліні, як і у Варшаві, є і Замкова площа, і Ратуша, і вулички з бруківкою та з різнокольоровими будинками. А ще - величезний ботанічний сад університету Марії Кюрі-Склодовської, безліч музеїв (музей міста, музей дерев'яної архітектури під відкритим небом, музей поета Юзефа Чеховича) і навіть ляльковий театр ім. Андерсена - для найменших мандрівників. А любителі історії і просто гострих відчуттів можуть спуститися в старий підземний хід під містом.

Помилка

Ок
Відміна
Ок