Оберіть свою подорож

Їдемо в Лодзь на автобусі перевізника "ФОП Новіков А.Л."!

Що таке Лодзь? Лодзь - це місто, розташоване всього лише в ста двадцяти кілометрах від польської столиці Варшави. При цьому він - друге найбільше місто Польщі. Великий промисловий центр, він сповнений прекрасних палаців і особняків, на які завжди готові подивитися численні туристи. А ще, крім багатьох університетів, в яких цілком можуть навчатися студенти з різних міст України, в Лодзі розташована знаменита кіношкола, куди мріють потрапити багато студентів. Навіть випускники київських театральних вузів і кінофакультетів готові на все, аби поїхати в магістратуру саме в Лодзь. Уявляєте, наскільки там цікаво туристам, і який простір для саморозвитку відкривається молоді, яка прагне отримати гарну освіту? Так що очевидно, що у перевізника "ФОП Новіков А.Л." маршрут Володимир-Волинський-Лодзь - один з найпопулярніших. А ще ж є українці, які їдуть в Лодзь на роботу, і бізнесмени, на яких у великому промисловому місті чекають справи! І всі вони стурбовані однією проблемою: де і як купити квиток Володимир-Волинський-Лодзь, і скільки він коштує?


Володимир-Волинський-Лодзь: автобус. Вартість квитка

Якщо ви вибрали для поїздки Володимир-Волинський-Лодзь автобус, ціна квитка буде залежати від того, студент ви, пенсіонер, чи їдете з дітьми. Студентам і пенсіонерам від шістдесяти років призначається п'ятивідсоткова знижка. Діти до семи років їдуть лише за півціни, а діти до п'яти років, якщо будуть подорожувати на колінах у своїх батьків, взагалі отримають знижку в дев'яносто дев'ять відсотків, тобто практично подорожують безкоштовно. Якщо ж ви не підпадаєте під жодну з категорій пільговиків, але вибрали для своєї подорожі саме автобус Володимир-Волинський-Лодзь, ціна квитка все одно вас напевно влаштує, адже перевізник "ФОП Новіков А.Л." намагається тримати стабільно невисоку ціну на свої автобусні рейси!

А яка все-таки ціна? Щоб дізнатися точну ціну, заходьте на офіційний сайт перевізника "ФОП Новіков А.Л." і заповнюйте спеціальну табличку з інформацією про себе і про очікувану дату поїздки. Система розрахує точну суму, і ви зможете вирішувати, чи будете ви бронювати квиток, щоб заплатити потім (але мати можливість, якщо що, відмовитися), або ж відразу оплатити. У будь-якому випадку ви можете вибрати собі місце в будь-якій точці салону, хоч у вікна, хоч біля проходу, хоч в передній частині салону, хоч в хвості. А коли будете оплачувати, то можете скористатися платіжною системою "ПРИВАТ24" або терміналом ПриватБанку, можете оплатити банківською картою, а можете здійснити грошовий переказ. Після оплати ви зможете отримати і роздрукувати електронний квиток на автобус Володимир-Волинський-Лодзь. Купивши автобусні квитки Володимир-Волинський-Лодзь, ви зможете користуватися всіма благами подорожі - і відкидними спинками сидінь в салоні, щоб виспатися, і кондиціонерами, щоб не було душно, і, звичайно ж, бездротовим підключенням Wi-Fi Інтернету! Ви зможете займатися в автобусі, чим захочете, чим звикли в будь-який час і в будь-якому зручному місці, коли у вас з собою смартфон, планшет або ноутбук! Дивіться кіно, читайте книги, відстежуйте форуми, блоги та соціальні мережі - дорога довга, часу буде досхочу. До речі, можете заряджати хоч ноутбук, хоч смартфон, хоч планшет - розетки в автобусі теж є.

Так що чекаємо на вас, замовляйте квитки!

Помилка

Ок
Відміна
Ок