Оберіть свою подорож

 Автобусом з Володимир-Волинського в Конін!

 
Конін - це місто з дивовижною архітектурою, в якій органічно змішалися готика, бароко і необароко. Колишнє єврейське містечко, нині Конін перетворився в типове університетське містечко. На вісімдесяти квадратних метрах розташувалися сім вищих навчальних закладів, при цьому чотири з них - це філії вузів Лодзі та Познані, але три вищих школи в Коніні - власні! Чи дивно, що багато студентів вибирають для навчання саме це місто? Насправді - ні, не дивно: адже польську мову, споріднену з українською, вивчити простіше, а диплом все-таки істинно європейський. А якщо їхати в Польщу, то чому б не в чарівне містечко Конін?
 
А скільки в Коніні туристів! А скільки українців, які приїхали працювати! Адже робота в Польщі - це майже те саме, що і навчання в Польщі. Мова споріднена, проблем не буде, а заробітна плата - все-таки європейська. І можна без особливих проблем привезти додому непоганий заробіток, а далі вже думати, вкладати гроші в бізнес або класти в банк під відсотки.
Тож хіба дивно, що автобусні квитки Володимир-Волинський-Конін - затребувані?

 

Квиток на автобус Володимир-Волинський-Конін

 
Чому варто їхати в Конін на автобусі?
Тому що в автобусах перевізника "ФОП Новіков А.Л.":
- відкидаються спинки сидінь, що дозволяє подрімати або навіть поспати не гірше, ніж в поїзді;
- кондиціонери завжди справні, що забезпечить вам комфортний мікроклімат;
- є доступ до бездротового Інтернету, що дозволить вам вчитися, працювати, грати в комп'ютерні ігри, дивитися кіно, серіали і захоплюючі відео з Ютюб, бродити по соціальним мережам ... Хіба мало чим ви захочете зайнятися, якщо у вас буде Інтернет;
- в наявності розетки електроживлення, завдяки яким можна заряджати батареї ваших гаджетів. Працюючи від мережі, ваш ноутбук, планшет або смартфон явно вас не підведе.
 

Як купити квиток Володимир-Волинський-Конін?

 
Зайти на офіційний сайт вищезгаданої компанії-перевізника "ФОП Новіков А.Л.", і в спеціальній формі вказати, коли ви збираєтеся їхати, з якого міста в яке, скільки вас людей. Система розрахує ціну миттєво, враховуючи при цьому пільгові категорії (уточнення, чи є серед вас пенсіонери старше шістдесяти, студенти денного відділення або маленькі діти, буде в спеціальній формі), і ви зможете вибирати собі місце в салоні і бронювати квиток. Якщо передумаєте, можна безкоштовно скасувати бронювання. Ну а якщо все добре - квиток, безумовно, треба оплатити. Зробити це можна або через звичну практично кожному власникові рахунку "ПриватБанку" систему "Приват24", або через термінал того ж "ПриватБанку", або перевести потрібну суму грошовим переказом, або просто оплатити банківською картою. Електронний квиток, який прийде вам на пошту, треба буде роздрукувати - і все, у вас є проїзний документ.
 

Які знижки є на рейсі?

 
Якщо пенсіонери старше шістдесяти років вибирають для поїздки Володимир-Волинський-Конін автобус, ціна квитка їм належить з 5% -ною знижкою. Для студентів - аналогічне зниження ціни. А якщо батьки маленьких дітей (до семи років) сідають на автобус Володимир-Волинський-Конін, ціна квитка для кожної дитини дорівнює 50%. Зовсім малюкам, менше п'яти, що їдуть на руках у батьків, які обрали для подорожі Володимир-Волинський-Конін автобус, вартість квитка знижують на цілих 99%.
 
Вибирайте відповідні для вас і ваших супутників знижки і замовляйте квитки в Конін у перевізника «Новіков»! Ми з нетерпінням чекаємо вас в наших автобусах!

Помилка

Ок
Відміна
Ок