Оберіть свою подорож

Купити квиток на автобус до Житомира

 
Різні міста по-різному важливі для людини, проте для гарної поїздки куди більше значення має вибір транспорту. Щоб поїздка за маршрутом Щецин - Житомир пройшла з комфортом, найкраще купити квиток на автобус безпосередньо у перевізника - так ви уникнете переплат і націнок.


Рейс  Щецин - Житомир


У розкладі на нашому сайті ви побачите час відправлення рейсів Щецин - Житомир та інші деталі поїздки. У нас діють знижки для студентів, пенсіонерів і деяких інших груп населення.
 
Ви можете попередньо забронювати безкоштовно потрібний квиток, щоб сплатити його пізніше. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним вам способом - і онлайн, і готівкою. Після того, як квиток буде куплений, ми надішлемо його вам в електронному вигляді на пошту. Роздрукуйте його і - можете збиратися в дорогу.


Житомир


Житомир – одне з найстаріших і найкрасивіших міст України. Якщо ви народилися там - ви напевно це знаєте, якщо ні - відвідайте Житомир, вам сподобається! Пройдіться по берегах річки Тетерів, обійдіть приголомшливої ​​краси міські парки і сквери, зайдіть в собор святої Софії або Преображення Господнього. Прогуляйтеся до Старого Театру і підвісного мосту. З греблі, а також з Замкової Гори відкриваються приголомшливі панорамні види на Житомир.

Перераховані нами пам'ятки - дещиця. Після поїздки в це місто ви напевно складете власний список цікавих місць, які порекомендуєте своїм друзям.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок