Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Рейс крізь Польщу: Щецин-Рівне

 
Спланувати поїздку за маршрутом Щецин-Рівне легко у будь-який момент. Цей напрямок популярний в подорожуючих Європою українців, адже в околицях Рівного - осередок західно-українських пам'яток.
 

Вибір автоперевізника

 
У наш час досвідчені мандрівники вже не покладаються на випадок і не поспішають до привокзального розкладу рейсів. Краще самостійно купити квитки Щецин-Рівне у перевіреного перевізника. Компанія «Новіков» завоювала довіру своїх клієнтів роками повсякденної роботи і надійністю. Цілодобовий доступ до розкладу і рейсів дозволяє вам як забронювати безкоштовно вільні місця в комфортному салоні автобуса цілодобово, так і відразу купити квиток, сплативши його зручним способом.
 

Рівненські околиці

 
У давнину ця область була об'єктом агресії з боку степових кочівників. Тому землі її так багаті руїнами старовинних замків. Особливо добре зберіглося родове гніздо князів Острозьких в Острозі, в годині їзди автобусом від Рівного. У самому місті в результаті воєн і перебудов від фортифікаційних укріплень не залишилося і сліду, хоча чимало найцінніших артефактів є в музейних експозиціях.
Серед музеїв виділяються краєзнавчий і бурштиновий. Останній викликає постійний інтерес у приїжджих. Він дає поняття про використання цього сонячного каменю в різних творах прикладної творчості.

Із свідків славного минулого туристичну привабливість має оригінальна дерев'яна Свято-Успенська церква, збудована місцевими зодчими без єдиного цвяха в 1756 році. Існує переказ, що там молився перед гайдамацьким походом Іван Гонта.

Крім православних храмів, тут здавна було також чимало католицьких. До наших днів дійшов костел святого Анатолія, зведений на кошти меценатів, зокрема, магнатів Любомирських. Будівництво будівлі з неоготичним фасадом було закінчено незадовго до Першої світової. Його вдалося зберегти при радянській владі, перетворивши на залу органної музики.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок