Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 
 

Подорож з Щецина до Луцька


Подорож автобусом за маршрутом Щецин-Луцьк дозволить вам швидко, з комфортом і при мінімальних витратах дістатися до місця призначення. Сучасний туристичний автобус, оснащений всім необхідним для комфортної дороги, з вітерцем доставить вас до Луцька.
 

Автобус Щецин-Луцьк
 

На цьому сайті ви можете подивитися розклад рейсів Щецин-Луцьк, дізнатися наявність місць та знижок, забронювати безкоштовно місце в автобусі або відразу купити квиток. Сплатити можна будь-яким способом із запропонованих на сайті. Завантажте електронну версію квитка, роздрукуйте - і можна їхати.


Їдемо до Луцька


Стародавнє місто Луцьк сьогодні є великим економічним і промисловим центром з величезною кількістю заводів і підприємств. Провідні галузі - машинобудування і металообробка. Можливо, для любителів культурного відпочинку тут не так багато цікавого, але для поціновувачів старовинної архітектури - тут справжній рай. Після екскурсії Луцьком з хорошим гідом ви будете мати уявлення про середньовічну церковну архітектуру різних періодів, а також отримаєте знання про історію самого міста.

Ключові пам'ятки Луцька:
  • Луцький замок;
  • Покровська церква;
  • Монастир домініканців;
  • Підземелля старого міста.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок