Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 
 

Як купити квиток Щецин - Київ

Краща поїздка, яку можна собі уявити - це повернення додому. Особливо якщо є з чим повернутися, і є про що розповісти. Наприклад, про комфортну подорож. Але для того, щоб поїздка вдалася, вам варто звернутися безпосередньо до перевізника. Так ви зможете купити квиток на автобус без націнок і переплат.


Автобус Щецин - Київ


У наших автобусах все обладнано за сучасними стандартами, і ваша подорож пройде приємно і в комфорті.
На сайті ви можете подивитися розклад рейсів, забронювати безкоштовно або відразу купити квиток Щецин - Київ. У нас передбачені знижки для різних категорій пасажирів, зокрема, для студентів. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним способом із запропонованого на сайті переліку.

Квиток Щецин - Київ ви отримаєте в електронному вигляді на свою пошту. Не забудьте тільки його роздрукувати - і можна вирушати в дорогу.


Чарівність Києва


Київ назавжди залишається в серці кожного, хто там жив або хоча б разок побував. Повертаючись здалеку додому до Києва, покличте з собою друзів. Разом пройдіться по вуличках Старого Міста і Подолу, по Хрещатику, підніміться на дзвіницю Софійського собору, покажіть їм Дніпро з пагорбів Печерська. Київ ніби увібрав у себе всі європейські столиці разом. Це трохи Відень, трохи Париж, трохи Санкт-Петербург. Однак Київ має свій неповторний шарм, який відкривається далеко не за один день туристичних екскурсій.

Київ у п'яти пам'ятках:
  • Будинок Городецького;
  • Маріїнський палац;
  • "Золоті ворота";
  • Площа Незалежності;
  • Хрещатик.
     

Помилка

Ок
Відміна
Ок