Оберіть свою подорож

З чого починається Вроцлав


Любителі футболу обов'язково згадають, що Євро 2012 починався у Вроцлаві, на Міському стадіоні, де приймав гостей «Шльонськ». Стадіон вміщує в себе 42771 глядача, в списку стадіонів чемпіонату він найбільший по висоті. Сідайте на трамвай 38 - і до кінцевої. Стадіон розкинеться перед вами у всій своїй красі. Може, варто зробити фото на пам'ять?
Громадський транспорт у Вроцлаві досить зручний і комфортний, так що не пропустіть випадку покататися на старих трамваях початку XX століття. Ці трамваї працюють на двох маршрутах від Hala Stulecia до Театральної і назад, ось тільки вулиці вони проїжджають різні. Проїдьтеся до Театральної на одному і поверніться на іншому. На першому трамваї ви проїдете по вулицях Piastowska - Sienkiewicza - Hala Torgowy - Piotra Skargi; на другому - відвідаєте вулиці Swidnicka - Kaziiera Wielkiego - Dominikanski - міст Pokoju - Grunwaldzki.

Ви той самий «кожен шостий - студент Вроцлава»? Повертаєтеся в місто з канікул? Напевно, вам не терпиться опинитися у Вроцлаві, згадати всі його 12 островів, які ви напевно вже відвідали, і пройшлися власними ногами по всьому їх стежках. Або, можливо, ви їздили в гори? Варто сказати, що чесько-польські Альпи є в Крконоше. Ці природні красоти можна побачити, якщо відправитися до кордону, в гори Судети.

Гори відносно невисокі, всього 1500 метрів, та всі необхідні елементи милих альпійських пейзажів тут присутні. Взимку Крконоше перетворюється на центр зимових видів спорту. Якщо ви захоплюєтеся лижним спортом, вас точно зацікавить шанс подивитися змагання в Крконоше і відвідати Вроцлав одночасно.

Влітку в Крконошському народному парку загальнодоступні для огляду місцеві печери, водоспади і величезні валуни. Любителі водоспадів, обов'язково загляньте до водоспадів на Західних Судетах, по шляху до міста Шклярська Поремба, а також не пропустіть водні феєрії на річках Каменьчік і Шклярка.


Як доїхати Рівне-Вроцлав: автобус, ціна квитка


За часів глобалізації немає нічого простішого, ніж купити квиток Рівне-Вроцлав, не виходячи з дому. Вам буде потрібно всього-то хвилин 15 вашого часу і працюючий ноутбук з підключеним Wi-Fi. І не потрібно стояти в чергах на автовокзалі Львова, вишукувати водіїв і слізно просити взяти на борт. До того ж для перетину кордону з Польщею вам точно потрібен квиток.

Якщо ви вибрали для проїзду відрізка шляху Рівне-Вроцлав автобус, вартість квитка вас порадує своєю демократичністю. До того ж, ви можете скористатися запропонованими знижками для студентів, пенсіонерів і дітей. Спробуйте порахувати остаточну ціну квитка, з урахуванням усіх знижок. Вона буде нижчою за ту, що відображена на сайті після пошуку автобуса Рівне-Вроцлав. Ціна квитка з урахуванням усіх знижок - це та сума, яку потрібно заплатити перш, ніж отримати квиток на свою електронну пошту.

Для того, щоб викупити квиток на автобус Рівне-Вроцлав, скористайтеся одним з наданих способів: за допомогою картки будь-якого банку, за допомогою терміналу «Приватбанку», за допомогою банківського переказу знову-таки будь-якого банку, або за допомогою інтернет-банкінгу «Приват24» .

Для того, щоб оформити автобусні квитки Рівне-Вроцлав, потрібно вказати своє ім'я та прізвище латиницею (це важливо!), вибрати місце в салоні, вказати обрану знижку і контактну інформацію (ПІБ українською/російською, номер телефону, адресу електронної пошти) . Після чого ви натискаєте на помаранчеву кнопку «Оформити квиток для викупу або бронювання», викуповуєте або бронюєте квиток.

Заброньований квиток доступний для викупу протягом усього часу бронювання. Сама послуга безкоштовна, ви можете повернути квиток в будь-який момент, однак викупити його повинні до відправлення автобуса. Уважно читайте правила бронювання квитка на сайті, щоб не опинитися на автовокзалі з валізою, але без квитка.

Комфортабельні автобуси для тривалих переїздів відрізняються не тільки наявністю безкоштовного Wi-Fi, відкидними кріслами, розетками та кондиціонерами, але і точністю відправлення. Так що прибути на автовокзал потрібно хоча б за півгодини до відправлення автобуса, щоб встигнути розмістити свій багаж, зайняти місце і зробити всі необхідні приготування до того, як автобус відправиться в шлях до Вроцлава.
Приємної подорожі!

Помилка

Ок
Відміна
Ок