Оберіть свою подорож

По дорозі в Радом

 
Сьогоднішній ритм життя кричить: швидше, швидше, швидше. Доводиться бігти, щоб встигнути усюди. Заощадити час при придбанні квитка Рівне-Радом допоможе покупка онлайн-квитків. Цей спосіб простий і зручний: всього за 15 хвилин, проведених у всесвітній мережі на сайті перевізника «ФОП Новіков Л.А.», ви можете купити квиток на автобус Рівне-Радом.

 

Купити квиток Рівне-Радом

 
Процес покупки також не викликає складнощів. Далі представлена покрокова інструкція до покупки автобусного квитка.
 
1. Ви шукаєте квиток на сайті. Вгорі, в формі пошуку, вказуйте пункт призначення і пункт відправлення, дату від'їзду. Система знайде вам всі підходящі маршрути.
 
2. Обираєте із запропонованих той, що вам підходить для подорожі Рівне-Радом автобус. Ціна квитка і час відправлення - ось те, на що потрібно звертати увагу. Зліва вказано час відправлення за напрямом Рівне-Радом автобуса, вартість квитка - справа.
 
3. Під ціною квитка вказані доступні знижки. Вони підсвічені світлим жовтим, тому їх досить легко побачити. Знижки вказані у вигляді списку, тому вам буде легко визначити, яка саме підходить вам. Знижки поширюються на дітей, студентів та пенсіонерів, а також на дорослих людей, що зібралися групою від 6 осіб. Якщо ви підходите під обидві категорії та бажаєте підсумувати знижку, дізнатися, чи можливо це - за телефоном, вказаним на сайті. Наші менеджери завжди готові вас проконсультувати.
 
4. Обрану знижку вибирайте в аналогічному списку знижок у формі оформлення квитка на автобус Рівне-Радом, ціна квитка вам буде перерахована на ту, що покладена з урахуванням знижки.
 
5. Поруч зі списком знижок ви знайдете випадаючий список місць. Виберіть собі місце в салоні автобуса: біля вікна, попереду, ззаду, ближче до виходу або до водія. Де б ви не вибрали місце, вам буде зручно. Всі крісла в усіх автобусах перевізника обладнані відкидними спинками, так що ви можете виспатися на місцях в початку салона так само добре, як і в кінці.
 
Всі автобуси перевізника - європейського класу, сучасні, комфортабельні, призначені спеціально для далеких переїздів. Ви не помітите, як пролетить дорога, втупившись у свій гаджет (а може, і не в один). У салоні поширюється безкоштовний вай-фай і є розетки для підзарядки гаджета, так що вам потрібно турбуватися тільки про те, на якому сайті «посидіти» з комфортом. Вас нічого не буде відволікати від Інтернету: ні дорога, ні ниюча спина, ні температура за вікном. За останнє відповідають кондиціонери, встановлені в салоні.
 
6. Наступний крок після того, як ви вибрали місце - ім'я та прізвище. Вам потрібно вказати своє ім'я та прізвище латиницею, саме так, як вказано в закордонному паспорті, не помилившись ні на букву. Інакше це будете вже і не ви. Не раз і не два уповноважені спеціально навчені люди будуть звіряти ім'я на квитку з даними закордонного паспорта, так що - увага! - пишіть правильно.
 
7. Після цього залишається суща дрібниця: вказати своє контактні дані (ПІБ на кирилиці, номер телефону та адресу електронної пошти).
 
8. Можна переходити до оплати або бронювання автобусного квитка. На сайті ви можете не тільки придбати квиток на автобус Рівне-Радом, а й забронювати. Бронювання - відмінний спосіб забезпечити собі документ на проїзд, не купуючи його саме зараз. Ви зможете потім викупити автобусні квитки Рівне-Радом і поїхати в Радом. І настільки ж легко ви можете відмовитися від заброньованих квитків, якщо передумали їхати. За відмову від бронювання ви не заплатите нічого, а ось повернення сплаченого квитка не компенсує вам заплаченої суми.
 
Якщо ви повністю впевнені в покупці, то сміливо оплачуйте квиток. Оплатити можна через той же Інтернет: за допомогою платіжної картки будь-якого банку або за допомогою інтернет-банкінгу (для власників картки «Приватбанку» - це «Приват24»). Також ви можете оплатити квиток готівкою: за допомогою банківського переказу через касу будь-якого банку, через термінал «Приватбанку», або приїхати до київського офісу компанії (адреса вказана в розділі «Контакти»).
 
9. Після оплати квитка він прийде вам на пошту, звідки ви повинні його роздрукувати. Роздрукований квиток є проїзним документом на автобус.
 
З квитком приходите на зазначений у квитку автовокзал Києва за півгодини до відправлення. Там вас посадять в ваше крісло і покладуть ваш багаж в багажне відділення, щоб ви змогли спокійно їхати в Радом!
 
До зустрічі! Приємної подорожі!

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок