Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Поїздка Рівне-Люблін: автобус, вартість квитка


Ви переглядаєте автобусні квитки Рівне-Люблін з певною метою: вибрати кращого з кращих — перевізника, автобус і квиток. Перш за все, зайдіть на вкладку «Мої автобуси» на офіційному сайті перевізника novikoff.com.ua. Ви побачите комфортабельні великі автобуси для далеких поїздок. Особливо порадує наявність безкоштовного Wi-Fi. Це означає, що ви зможете переглядати документи, книги, фільми на своєму планшеті або навіть ноутбуці. Не переживайте за заряд ноутбука або смартфона, тому що в автобусах є розетки.

Перш, ніж купити квиток Рівне-Люблін, ви порівнюєте ціни. Зверніть увагу, що на автобус Рівне-Люблін ціна квитка зазначена без урахування знижок - вони виділені яскравим помаранчевим під ціною квитка. Знижки діють для студентів, пенсіонерів і дітей.
 Електронні квитки дають таке ж право на проїзд, як і куплені в касі квитки. Вам тільки потрібно зробити кілька простих дій — і у Вас вже є квиток на автобус Рівне-Люблін! Швидко, зручно, безпечно. Зверніть увагу, ім’я та прізвище потрібно писати на латиниці. Якщо не знаєте, як - звіртеся із закордонним паспортом. Правильність введення даних важлива, адже і водій при посадці, і прикордонник на кордоні будуть звіряти дані на квитку і в закордонному паспорті. Так що не наробіть помилок в написанні імені та прізвища, інакше вас можуть висадити на шляху Рівне-Люблін з автобуса; ціна квитка в такому випадку не відшкодовується.

Електронні квитки простіше купити не тільки тому, що не потрібно виходити з дому, але ще й тому, що їх легко оплатити. Досить наявності картки будь-якого українського банку - і ви можете отримати квиток вже зараз. Або ж ви можете забронювати безкоштовно його і викупити пізніше. Скажімо, за допомогою терміналу «Приват24» або банківського переказу будь-якого банку.

Процес купівлі квитка до Любліна досить простий, так що чекаємо вас на сайті novikoff.com.ua, а потім на вокзалі - і вперед, шукати пригод на вулицях Любліна!
 

Люблін: замки, церкви, площі і будинки


Колись принцеса Анна привезла до Києва частину хреста, на якому був розіп'ятий Христос. Ця мила дівчина переконала князя Володимира прийняти християнство. Князь, недовго думаючи, охрестив всю Русь. Роль Анни в християнизації Русі була значною, не дарма ж вона привезла частину того самого хреста в якості свого приданого? З Києва хрест відправився в Люблін, де був надійно захований в релікварії Домініканського собору. З ним пов'язували багато легенд і чудес, проте в просвічене XX століття хрест був вкрадено і так і не знайдено. Монастир же залишився і радує своїх відвідувачів не тільки як Храм Божий, а й як реліквія готики, ренесансу і бароко. Спочатку побудований в готичному стилі, після пожежі він був перебудований під ренесанс, а внутрішнє оздоблення чітко говорить про вплив бароко. При монастирі 11 каплиць. Найбільш цікаві серед них три: каплиці роду Фірлеїв і Оссолінських, та барочна — Тишкевичів. Якщо ви не втомилися після відвідування самого монастиря - дивовижного, що вражає своєю пишністю - відвідайте ці каплиці. Вони також вас вразять своїм внутрішнім оздобленням і розкішшю.

Любителі древніх каменів обов'язково захочуть відвідати Люблінський замок, донжон якої був побудований ще в XIII столітті - ця реліквія романського мистецтва збереглася до наших днів. Поряд височіє готична церква Святої Трійці. Вона призначалася для королів, а тому стіни розписували кращі візантійські майстри. На роботу їх талановитих рук можна помилуватися і сьогодні. Але не все так добре сталося, як гадалося. Королі покинули замок, почалися війни, і будівля була зруйнована. На його місці звели в'язницю - прекрасну в'язницю в стилі англійської готики епохи Відродження. Її зовнішній вигляд і внутрішні якості оцінили і царі, і нацисти, і ті, хто прийшли їм на зміну. На щастя, стародавні стіни витримали тортури стратами з істинно кам'яної стійкістю, і в 1967 році радісно зустріли музей, що там було облаштовано. Зараз Люблінський замок - мирна історична будівля, обов'язкова до відвідування в Любліні.


 

Помилка

Ок
Відміна
Ок