Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

З Рівного в Лодзь - як зробити неблизький шлях приємним


Від Рівного до польського кордону всього кілька годин. А далі головне - доїхати до Лодзя, що всього в ста двадцяти кілометрах від столиці, Варшави. Але Лодзь і сам по собі чудове місто. Великий промисловий і торговельний центр, це місто завжди гостинно відкриває кордони для потенційних співробітників підприємств, тому багато вихідців з Західної України їдуть в Лодзь жити і працювати. Будучи також і великим освітнім центром, це місто також шанує і студентів. Абітурієнти кіношколи Лодзі мало не товпляться під дверима, адже всі, хто пов'язує своє життя з кіно, хоча б раз замислювалися про те, щоб отримати справжній європейський диплом в Лодзі. Навіть багато випускників бакалаврату прагнуть вступити до магістратури відомої у всій Європі кіношколи Лодзі. А туристи прагнуть з'їздити в Лодзь просто так — подивитися на це стародавнє місто. До того ж Варшава поруч, з Варшави по всьому Шенгену квитки дешеві, можна їхати далі по Європі. Так що автобусні квитки Рівне-Лодзь користувалися, користуються і завжди будуть користуватися попитом.


Чому саме квиток на автобус Рівне-Лодзь?


Автобус їде досить швидко. В автобусі комфортно. По-перше, спинки крісел відкидаються - можна поспати. По-друге, кондиціонери працюють - не жарко. А по-третє - що, мабуть, найголовніше - є розетки і інтернет-підключення Wi-Fi. Можна взяти з собою ноутбук, смартфон або планшет, підключитися до мережі - і насолоджуватися життям. В Інтернеті безліч цікавого - того, що може зайняти в довгій поїздці. Численні відеоролики, інформаційні та розважальні тексти, музика, література, соціальні мережі ... Варіантів, чим зайнятися - безліч. І всім цим можна скористатися, якщо їхати в автобусі перевізника «Новіков».

 

Як купити квиток Рівне-Лодзь?

Досить відвідати офіційний сайт перевізника і заповнити на головній сторінці спеціальну форму. Вкажіть пунктом відправлення Рівне, пунктом прибуття - Лодзь, уточніть, скільки вас чоловік їде, чи є серед вас пасажири, які претендують на знижку. Система автоматично прорахує вам ціну квитка. Якщо після цього ви забронюєте місце в салоні, воно залишиться за вами на весь строк бронювання, а ви можете в будь-який момент протягом цього часу місце викупити або безкоштовно від нього відмовитися. Для викупу квитка треба буде оплатити його або через платіжну систему "Приват24", або карткою будь-якого банку, або грошовим переказом з найближчого відділення будь-якого банку, або через термінал все того ж "Привату". Сплативши, ви отримуєте електронний квиток, і можете роздруковувати його і їхати з ним на автостанцію до моменту відправлення автобуса.
 


Рівне-Лодзь: автобус. Ціна квитка для пільговиків


Почнемо з самої грандіозної знижки: коли батьки маленьких дітей до п’яти років збираються везти їх на руках, і вибирають для поїздки за маршрутом Рівне-Лодзь автобус, вартість квитка для дитини становить всього 1% від початкової, чи то пак знижка дорівнює 99%. Якщо ж діти до семи років їдуть на окремому місці - знижка половинна, 50%. Ну а студенти і ті пенсіонери, яким вже виповнилося шістдесят років, користуються мінімальною, але все ж відчутною знижкою. Для них, якщо вони вибрали для поїздки за маршрутом автобус Рівне-Лодзь, ціна квитка знижується на 5%.
 
Все в сукупності - знижки, зручна покупка квитка, Інтернет в автобусах - змушує однозначно схилитися до покупки квитка Рівне-Лодзь саме у автобусного перевізника "ФОП Новіков А.Л."!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок