Оберіть свою подорож

З Рівного до Кракова - автобусами «Новікова»


Краків - це те саме місто, де Королівською дорогою їздили на коронацію польські спадкові принци, і поверталися по ній вже королями. Ми поїдемо з тією ж метою - стати королем в своїх власних очах. Королем, який побачив місто Краків.

Адже Краків - абсолютно прекрасне місто! Древнє, неможливо красиве, наповнене під зав'язку пам'ятками архітектури різних століть! А в підземеллях Вавельського замку, як свідчать легенди, до цих пір живе дракон, "Вавельський Смок".

Українці в Кракові вчаться, українці в Кракові працюють, а також приїжджають до Кракова в якості звичайних туристів. І всі ці люди потребують місця, де можна недорого придбати квиток на автобус Рівне-Краків!
 

Де недорого купити квиток Рівне-Краків?

На офіційному сайті перевізника "ФОП Новіков А.Л.". Там ви заповнюєте спеціальну форму, вказуєте в якості маршруту і транспорту поїздки відповідно Рівне-Краків, автобус - ціна квитка буде розрахована автоматично, з урахуванням належних вам знижок. Знижки на автобусні квитки Рівне-Краків передбачені наступні: пенсіонерам старше шістдесяти років і студентам, які вибирають для поїздки за маршрутом Рівне-Краків автобус, вартість квитка знижено на 10%; дітям до семи років - на 50% (тобто наполовину), а малюкам (менше п'яти років), батьки яких збираються везти їх на руках і купують їм квиток на автобус Рівне-Краків, ціна квитка буде знижена на 99%, тобто поїдуть вони практично безкоштовно, так як не займають окремого місця. Далі можна бронювати квиток. Весь сенс онлайн-бронювання в тому, щоб вибрати собі заздалегідь гарне місце і його ніхто не зайняв замість вас. Якщо передумаєте їхати чи з'являться інші, більш підходящі дати - бронювання просто знімете. А якщо впевнені в даті і наявності суми - можете не затягувати і відразу оплачувати квиток.
 

Як здійснюється оплата?

У вас чотири варіанти:
1) банківською картою. Просто берете карту будь-якого банку - і здійснюєте платіж через систему оплати на сайті;
2) через платіжну систему "Приват24";
3) банківським грошовим переказом у відділенні абсолютно будь-якого банку;
4) через термінали «ПриватБанку», які є майже в кожному супермаркеті.
 

Чим хороші автобуси перевізника «Новіков»?

Якщо вам потрібно працювати в інтернеті і залишатися на зв'язку з друзями і колегами - ніяких проблем не буде. Справа в тому, що в автобусах "Новікова" працює Wi-Fi і є розетки, так що можна всю дорогу сидіти і користуватися Інтернетом досхочу. Читайте, вчіться, працюйте, дивіться кіно, спілкуйтеся з друзями — та робіть все, що завгодно! Відкиньте спинку сидіння, налаштуйте потужність кондиціонера, розслабтеся в кріслі - і, з урахуванням наявності Інтернету, дорога стане воістину королівської. Ви навіть не помітите, як пролетять години дороги - від Рівного і так недалеко до польського кордону, а в даному випадку вам буде, чим зайнятися! Так що ми чекаємо вас на нашому «королівському шляху» Рівне-Краків!

Помилка

Ок
Відміна
Ок