Оберіть свою подорож

Катовіце: місто з сумною славою, точка на карті, чи місце для відпочинку?

 
З Другої світової війни над цим містечком витає сумна слава. Навіть не стільки над Катовіце, як над Аушвіцом - табором смерті. До нього від Катовіце всього якусь годину їзди на автобусі, або навіть того менше.
 
Чудове, але сумне місце - Аушвіц. Неподалік від Катовіце розкинувся сумнозвісний на всій території колишнього Радянського союзу Освенцим. Поляки не стали знищувати пам'ять про нацистів на території Польщі. Вони залишили цей сумний пам'ятник своїм нащадкам як науку і попередження. Вхід в Освенцим вільний, послуги гіда коштують 25 злотих. Гід розповідає польською мовою, тому, якщо ви бажаєте почути російську або українську мову, доведеться розмовляти з адміністрацією і доплачувати.
 
Катовіце також вважається точкою відправлення для подорожуючих на Захід. Тут в наявності всі види зручного і недорогого міжміського та міжнародного транспорту: автобуси, поїзди, літаки лоу-кост. Багато тих, що залишалися в Катовіце більше, ніж на годину, знають про прекрасні місця цього міста, і не раз гуляли по його паркам.
 
Місцеві жителі люблять свій парк Kościuszko Park, що розташований в 10-15 хвилин їзди від центру і займає 72 гектари площі. Тут можна відпочити як на дикій природі, але з усіма зручностями. Якщо ви приїхали в Катовіце на день, або це місто - ваш перевалочний пункт в подорожі по Польщі або в «євротурі», загляньте в парк. Особливо, якщо до відбуття наступного вашого транспорту більше, ніж година. Парк радує красиво оформленими клумбами і різноманітними скульптурами.
 

Рівне-Катовіце: автобус, вартість квитка

 
Дістатися до Катовіце ви можете на комфортабельних автобусах перевізника Novikoff. Тут вам запропонують зручні крісла з відкидною спинкою, безкоштовний Wi-Fi і розетку для зарядки телефону або планшета.
 
Купити квиток Рівне-Катовіце можна на офіційному сайті перевізника без особливих проблем. Онлайн-купівля квитка - це сучасна перевага в швидкості покупки, безпеки, зручності і гарантії надання вам такої послуги, на яку ви розраховуєте.
Якщо ви вибрали для подорожі Рівне-Катовіце автобус, ціна квитка має для вас не найостанніше значення. З радістю повідомляємо, що ціни на автобусні квитки Рівне-Катовіце у нас найприємніші. Також діють знижки для неплатоспроможних категорій громадян - студентів, пенсіонерів, дітей. Кожна категорія користується своїми знижками, дізнатися про які можна легко і просто: під ціною квитка є список «Доступні знижки», також ця інформація повторюється надалі. Надається знижка в розмірі 10% групам від 10 чол. Діти до 12 років можуть поїхати за половину ціни, а пенсіонерам знизиться вартість квитка на 10%. Уважно вивчайте систему знижок, тому що вони діють не на всі рейси.
 
Після вибору знижки при покупці документа на автобус Рівне-Катовіце ціна квитка буде вказана до оплати. Ви можете оплатити квиток відразу ж: банківською картою будь-якого банку, за допомогою інтернет-банкінгу, скористатися терміналами «Приватбанку» або ж банківським переказом будь-якого банку. Також ви можете не оплачувати покупку, а забронювати квиток на певний час. Таким чином, ви зможете бути впевненими в тому, що за вами збережеться місце і, якщо що - повернути квиток без особливих проблем.
 
Для того, щоб купити квиток на автобус Рівне-Катовіце, потрібно зробити ряд простих дій. Насамперед, шукаються квитки. На сайті є зручна форма пошуку, куди «забиваєте» місце відправлення і місце прибуття, вибираєте дату і натискаєте «Пошук». Система знайде вам автобуси, що відправляються в зазначену дату. Потім ви вибираєте собі місце в салоні (воно залишається за вами на всьому протязі шляху, тому вибирайте те, що подобається), знижку, якою бажаєте скористатися, вводите своє ім'я і прізвище латиницею. Міжнародні автобусні квитки іменні, тому ви без проблем перетнете кордон з правильно заповненим квитком. Правильність визначається так: якщо ім'я та прізвище на квитку відповідають аналогічним даним в закордонному паспорті - значить, все вірно.
 
Після введення своєї персональної інформації перевірте ще раз, чи все правильно. Якщо так, натискайте на «Оформити квиток» і купуйте його. Після оплати замовлення до вас на електронну пошту прийде лист з цим квитком. Вам потрібно його роздрукувати та пред'явити водієві автобуса під час посадки. Всі автобуси відправляються з автовокзалу Рівне, (вул.Київська, 40), в чому ви можете переконатися, вивчивши квиток. Там вказані точні місце і час відправлення, а також прибуття.
 
Чекаємо вас на наших рейсах, і бажаємо тільки гарних подорожей з Novikoff!

 

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок