Оберіть свою подорож
 

В Житомир з Радома на автобусах перевізника «Новіков»!Радом - це таке дуже приємне містечко в ста кілометрах від Варшави.
Приємне воно, як мінімум, своїм розташуванням - все ж таки Варшава дійсно поруч. Можна і на концерти їздити, і на інші культурні заходи, а також можна сідати на будь-який рейс (квитки в усіх напрямках з Варшави досить дешеві) і подорожувати по Європі.Радом - місто дивовижно прекрасної готичної архітектури. Він викликає захват не тільки у шанувальників готики як субкультури, а й у кожного поцінувача гарної архітектури.

В Польщі багато робочих місць для українців, тому люди часто їздять з Радом в Житомир додому, до родичів. А скільки можливостей поступити на навчання для студентів з України! Тому не дивно, що з прекрасного готичного містечка Радом стільки людей регулярно їздить в Житомир, і автобусні квитки Радом-Житомир користуються високим попитом.
 


Як купити квиток Радом-Житомир?


Щоб квиток на автобус Радом-Житомир опинився у ваших руках, треба діяти в такій послідовності: спочатку зайти на сайт автобусного перевізника "ФОП Новіков А.Л.", потім заповнити спеціальну табличку, вказавши там, що їдете ви з Радома в Житомир, скільки вас чоловік, чи є пасажири, які претендують на знижки. Сайт підбере за маршрутом Радом-Житомир автобус, ціна квитка відразу ж буде сформована відповідно до вказаної вами інформації. Справа в тому, що якщо пенсіонери, яким вже виповнилося шістдесят років, і студенти обирають для поїздки Радом-Житомир автобус, вартість квитка знижується на 5%. А діти до п'яти років, яких батьки збираються везти на руках, без надання окремого місця, їдуть взагалі практично безкоштовно - зі знижкою в 99%. Якщо ж діти до семи років отримують окреме місце, коли сідають на автобус Радом-Житомир, ціна квитка знижується лише на 50%. Втім, це і так дуже відчутна знижка!
 


Як забронювати та оплатити квиток?Вибираючи місце в салоні, подумайте, чи готові ви оплатити квиток зараз або поки що тільки забронюєте. Якщо тільки забронювати квиток, то потім можна абсолютно безкоштовно від бронювання відмовитися. Та щоб отримати в своє розпорядження квиток, його доведеться оплатити. І робиться це в такий спосіб. Якщо ви в Радомі, то оплачуєте квиток банківською картою (будь-якого банку), грошовим переказом або, якщо у вас є рахунок в українському "ПриватБанку", користуєтеся "ПРИВАТ24". Якщо ж ви перебуваєте в Житомирі, то, окрім зазначених вище способів, ви також можете підійти до найближчого терміналу "ПриватБанку" і заплатити через термінал готівкою. Можна також під'їхати в київський офіс, якщо ви з якихось причин опинилися в столиці. При оплаті квитка через Інтернет ви отримуєте його в електронному вигляді. Роздруковуєте - і можна їхати!
 

Автобуси перевізника «Новіков»

Які бувають претензії до автобусів?.. Немає можливості поспати? В автобусах "Новікова" відкидаються спинки сидінь. Немає можливості дихати нормальним повітрям, спекотно? У нас кондиціонери працюють. Нічим зайнятися? Проведено вай-фай. Можна підключити до Інтернету будь-який гаджет - планшет, смартфон, ноутбук, та насолоджуватися життям! Переходьте на сторінки улюблених сайтів, читайте новини, беріть участь в обговореннях на форумах, викладайте фотографії, працюйте, вчіться, читайте книги і дивіться кіно, перегляньте все випуски улюбленого каналу на Youtube ... Боїтеся, що гаджет швидко сяде? Не переживайте, в автобусах "Новікова" є ще й розетки.
Відкиньте сумніви і вирушайте з Радома додому автобусом перевізника "ФОП Новіков А.Л."!
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок