Оберіть свою подорож
 

Обитель готики, до побачення! Нас чекає рідний Володимир-Волинський

 
Під обителлю готики мається на увазі місто Радом, розташоване в Польщі. Воно знаходиться всього в ста кілометрах від польської столиці Варшави. Це легко пояснює, що можуть в Радомі робити туристи - після подорожі по Європі приїхали до Варшави, а це місто стало кінцевим пунктом по бюджетним рейсам всередині Європи, так як повертатися в Україну дешевше з Польщі, ніж з будь-якої іншої європейської країни. А тут в ста кілометрах - обитель готичної архітектури. Ну що ж - поїхали, подивимося! А там і додому. І навіщо повертатися до Варшави, якщо у Володимир-Волинський ходить автобус з Радома?
 
Також в Радомі можна зустріти українських студентів з польських ВНЗ, які зібралися на канікули додому і заїхали по дорозі помилуватися красотами. Студентів українських в Польщі, як відомо, багато: всім хочеться мати диплом Європейського Союзу. Ось і вступають до різних навчальних закладів у польські міста.
 
А ще є люди, які їздять до Польщі за трудовим контрактом, щоб заробити більш-менш пристойне для України капітал - стартовий вклад для бізнесу, матеріальну базу, або просто гроші під банківські відсотки. Їх можна зустріти в самих різних польських містах, і в Радомі в тому числі.
 
Якщо ви належите до однієї з цих категорій людей, вам точно потрібно знати, що квиток на автобус Радом-Володимир-Волинський на сайті перевізника «Новіков» можна придбати за мінімальними цінами!

 

Чому саме квиток на автобус?

 
Тому що автобусні квитки Радом-Володимир-Волинський, по-перше, дешевші квитків на поїзд, по-друге, це прямий рейс, а по-третє, на автобус Радом-Володимир-Волинський ціна квитка передбачає не тільки саму поїздку, але і добре проведений час! Ні, по салону не бродять веселі аніматори. У салонах автобусів перевізника ФОП «Новіков Л.А.» кожен сам собі аніматор. Адже, крім справних кондиціонерів і відкидних спинок кожного сидіння, компанія-перевізник пропонує ще бездротове інтернет-підключення - Wi-Fi. І розетки - справжні розетки електроживлення, завдяки яким навіть за багато годин роботи ваш планшет, ноутбук або смартфон не сяде! Можете спокійно і з задоволенням читати новини і розважальні матеріали, бродити по соціальним мережам, викладати в «Інстаграм» фотографії готичного Радом, грати в мережеві ігри, листуватися з друзями, дзвонити додому по скайпу - безліч варіантів проведення часу!
 

Як купити квиток Радом-Володимир-Волинський?

 
Потрібно зайти на офіційний сайт перевізника ФОП «Новіков Л.А.». Там пропонується спеціальна форма бронювання, куди потрібно внести такі дані, як пункт відправлення та призначення, дату ймовірної поїздки, кількість пасажирів, та під які знижки вони підпадають. Залежно від зазначеної вами інформації на прямуючий по маршруту Радом-Володимир-Волинський автобус ціна квитка буде розрахована з точністю до копійки. Далі ви можете вибрати собі місце в будь-якій частині салону і забронювати його (скасування бронювання - безкоштовне). А можете викупити відразу. Для цього пропонуються система інтернет-платежів "Приват24", термінали "ПриватБанку", грошовий переказ або банківська карта. Електронний квиток роздруковуєте - вуаля, можна їхати!
 

Радом-Володимир-Волинський: вартість квитка, як на неї впливають знижки?

 
Студенти денного відділення будь-якого вузу в будь-якій країні отримують знижку в 5%. Пенсіонери, яким вже виповнилося шістдесят років - теж. Маленькі діти, яким немає ще семи років, але яким надається окреме місце, їдуть з половинною знижкою - 50% вартості. А малюки до п'яти, яких везуть на руках, їдуть зі знижкою аж в 99%!
Знижки хороші, умови теж. Їдьте з нами!

Помилка

Ок
Відміна
Ок