Оберіть свою подорож

У Радомі добре, але в Рівному краще

 
Недарма кажуть, в гостях добре, а вдома - краще. Саме тому всі мандрівники, студенти, працівники з України придивляються до квитків в Україну. Як би не була хороша Польща з її рівнем життя, високими зарплатами, цікавими містами, рідне Рівне ближче до серця.
 
Купити квиток Радом-Рівне на сайті перевізника Novikoff можна в будь-який момент. Автобуси відходять вдень та ввечері, є багато нічних автобусів. В дорозі ви проведете всього 10 годин. Можна заснути в Радомі, подивитися сон про перетин кордону і прокинутися в Рівному.
 

Радом-Рівне: автобус, ціна квитка

 
Вибираючи для шляху Радом-Рівне автобус, вартість квитка порадує вас своєю доступністю. Всього 500 грн без урахування знижок! Перевізник Novikoff надає гнучку систему знижок, для різних рейсів різну, тому при виборі конкретного автобуса подивіться, які знижки пропонують. Може бути, що ваша студентська знижка в 10% не діє саме на цей рейс, або ж рейс зі знижкою для групи від 10 осіб вирушає в обід, а не ввечері. Батьки, для ваших дітей перевізник Novikoff пропонує знижки в розмірі 20% (дитина 10-15 років), 50% (дитя від 4 до 9 років) і 80% (малюк до 4 років).
 
Коли б не відходив автобус Радом-Рівне, ціна квитка буде відповідати наданому рівню комфорту. На всіх рейсах в Рівному курсують комфортабельні сучасні туристичні автобуси європейського класу з вбудованими кондиціонерами і розетками, з кріслами з відкидними спинками і з безкоштовним Wi-Fi. Вам не потрібно відмовлятися від новин і соцмереж на час поїздки, можна переглядати фільми онлайн або слухати музику. Все це допоможе забути про те, що ви перебуваєте в автобусі. Важливо, що при покупці онлайн ви і тільки ви вибираєте, де будете сидіти в салоні.
 
Автобусні квитки Радом-Рівне іменні, як і всі квитки міжнародних перевезень, тому при оформленні квитка потрібно вказувати своє ім'я і прізвище. Так як Радом - місто польське і перетинаєте ви кордон Польщі, то квитки оформляєте на своє ім'я і прізвище, написані латиницею. Як дізнатися правильність написання імені-прізвища? Просто! Відкрийте свій закордонний паспорт і подивіться на записи: саме так пишеться ваше ім'я на латиниці.
 
Оплатити квиток на автобус Радом-Рівне можна безконтактно, за допомогою все того ж Інтернету. Достатньо лише скористатися переказом коштів з картки на картку або системою інтернет-банкінгу. Або ж ви можете пройтися до найближчого банку або терміналу і оплатити за допомогою грошового переказу. Якщо попутним вітром вас занесло на день до Києва, то можете заглянути в офіс компанії по вул. Богдана Хмельницького, 16-22 і оплатити квиток готівкою. Або ж ви можете забронювати квиток і викупити його пізніше.
 
Після оплати квиток буде доступний для скачування і друку на вашій електронній пошті. Перевірте інформацію на квитку, там повинно бути вказано місце і час відправлення, місце і час прибуття, ваше ім'я, місце. Все вірно? Подивіться на карті, як дістатися до місця відправлення і виїжджайте так, щоб бути там за півгодини до відправлення. Адже вам ще потрібно пройти всі процедури до відправки, розмістити чемодан на полиці і зручно влаштуватися в кріслі.
 
Будемо раді бачити на сайті Novikoff і в автобусах Радом-Рівне. Приємної подорожі і тільки гарного настрою!

Помилка

Ок
Відміна
Ок