Оберіть свою подорож

 Додому, в Переяслав-Хмельницький, з Радому!

 
Радом - гарне місто. Навіть не так, Радом - дуже гарне місто. Це знає кожен, хто взагалі щось читав або дізнавався по архітектурі Польщі. Справа в тому, що містечко Радом практично повністю відповідає готичній стилістиці. А це відіграє значну роль, правда? Багато хто захоче помилуватися такою красою, тим більше, коли вона всього в ста кілометрах від польської столиці - Варшави.
 
А в Варшаві, як і в Радомі, дуже багато українців. Хтось із них працює - поїздка до Польщі на заробітки дозволяє заробити непогані гроші, які можна покласти в банк під відсотки, і ці відсотки забезпечать високий рівень життя на довгий час вперед.
 
Хтось із них навчається - адже диплом Європейського Союзу точно цінується вище диплома Переяслав-Хмельницького, провінційного українського містечка.
 
Хтось із них приїхав до Радома як турист. А хтось подорожував по всій Європі, і повертатися в Україну вирішив через Польщу - всередині шенгенської зони подорожувати недорого, і повертатися в Україну через Польщу - найзручніше.
І всі ці люди, які захотіли подивитися місто Радом або прицільно попрямували туди, рано чи пізно вирішать їхати додому, і тоді їм терміново доведеться роздобути квиток на автобус Радом-Переяслав-Хмельницький.

 

Чому саме автобус Радом-Переяслав-Хмельницький?

 
Чому так багато людей купують саме автобусні квитки Радом-Переяслав-Хмельницький? Тому що це швидше, дешевше, зручніше багатьох інших видів транспорту! У салоні є кондиціонери - душно не буде. У сидінь - відкидаються спинки, а значить, можна подрімати. Є розетка, а значить, ваші смартфони, ноутбуки і планшети не розрядяться в дорозі. Є вай-фай - ви завжди можете підключитися до Інтернету: працювати, вчитися, розважатися, спілкуватися, читати, дивитися кіно! Це ще років десять тому Інтернет в автобусі став би приводом для подиву, а сьогодні навіть пенсіонери сидять в соціальних мережах і розмовляють по скайпу. До того ж, що заважає прямо в дорозі викласти в мережу фотографії дуже красивого міста Радом, де ви щойно побували?
 

Купити квиток Радом-Переяслав-Хмельницький - де і як?

 
На офіційному сайті перевізника "ФОП Новіков Л.А." ви заповнюєте спеціальну форму, де вказуєте пунктом відправлення Радом, пунктом призначення - Переяслав-Хмельницький, а також вказуєте, коли будете їхати, скільки буде пасажирів, і на які знижки вони претендують. На підставі цього, при виборі такого виду транспорту, як автобус Радом-Переяслав-Хмельницький, ціна квитка буде миттєво розрахована системою. Якщо не можете заплатити за квиток відразу або поки точно не знаєте, коли поїдете - має сенс забронювати місце (ви ж любите сидіти саме у вікна / біля проходу / в передній частині салону / в хвості автобуса). А якщо є бажання заплатити відразу ж - до ваших послуг система "Приват24", банківські картки, термінали "ПриватБанку" та банківські ж перекази. Ніяких проблем! Потім потрібно просто надрукувати електронний квиток.
 

Радом-Переяслав-Хмельницький, ціна квитка - від чого залежить, і які знижки є на рейсі

 
Якщо пенсіонери старше шістдесяти років або студенти денної форми навчання в будь-якому навчальному закладі виберуть для поїздки за маршрутом Радом-Переяслав-Хмельницький автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. Маленькі діти, яким не виповнилося ще семи років, але займаючі окреме сидіння, їдуть за половинну вартість, а ті, кому ще немає п'яти і хто їде на колінах у своїх батьків, взагалі отримують знижку в 99%. Приємні знижки, погодьтеся? Так що чекаємо вас в наших автобусах!

Помилка

Ок
Відміна
Ок