Оберіть свою подорож

 До нових зустрічей, готичний Радом! Їдемо додому, до Луцька

 
А де це - Радом? А це всього в ста кілометрах від Варшави. Уявляєте - подорожували ви по Європі, термін візи закінчується, пора б і додому. Доїжджаєте до Варшави - адже туди завжди є недорогі рейси, а тут, виявляється, всього сто кілометрів від прекрасного містечка, витриманого майже цілком і повністю в готичному стилі! Так чому б вам, вирушаючи додому у відпустку або на канікули, не заїхати в Радом і не подивитися на його готичну архітектуру? .. Автобусні квитки Радом-Луцьк чекають вас на сайті перевізника «Новіков»!
 

Квиток на автобус Радом-Луцьк. Чим хороші автобуси перевізника «Новіков»?

 
Вони хороші тим, що в автобусах перевізника ФОП “Новіков Л.А." дійсно є чим зайнятися! Що скажете про перспективу негайно викласти фотографії готичного Радому в мережу? Передплатники в «Інстаграмі» вже зачекалися! А ще робота горить, або навчальну роботу задали. А як щодо перегляду нового фільму або читання книги? В автобусі перевізника «Новіков» ви зможете дістати ноутбук, планшет або смартфон, підключити його до мережі (причому не тільки до Інтернету, але і до електроживлення, так як розетки в автобусах "Новікова" теж є!) - І насолоджуватися життям, реалізуючи все задумані справи. А ще, якщо зважитеся купити квиток Радом-Луцьк саме у цього перевізника, то отримаєте цілком комфортну подорож завдяки відкидним спинок сидінь і справним кондиціонерів, а це теж важливо.
 

Як купити квиток Радом-Луцьк у цього перевізника?

 
Для початку треба зайти на офіційний сайт компанії-перевізника (нагадаємо, вона називається ФОП “Новіков Л.А."). Там вам запропонують відповісти на ряд питань в спеціальній формі: коли їдете, куди їдете, скільки вас, чи є серед вас пільговики, а також дату поїздки. Після чого система автоматично підбирає рейс, розраховує ціну і пропонує вибрати в салоні місце. Де вам більше подобається сидіти, біля проходу або біля вікна? А в якій частині автобуса? Вибрали місце? Чудово, тепер бронюйте. Цей варіант ідеальний, якщо є ризик, що поїздку доведеться скасовувати або переносити, так як скасування бронювання безкоштовне. Однак ви можете викупити квиток відразу, якщо впевнені в даті поїздки і в обраному рейсі. Для оплати можна використовувати систему "Приват24", термінали "ПриватБанку", банківську карту або банківський грошовий переказ. Не забудьте роздрукувати електронний квиток, щоб було що пред'явити водієві при посадці!

 

Які бувають пільги?

 
Якщо батьки беруть маленьких дітей з собою на автобус Радом-Луцьк, ціна квитка буде залежати від того, чи замовляється окреме місце для дитини. Дітям до семи років з наданням окремого місця, якщо їх батьки вибирають для поїздки за маршрутом Радом-Луцьк автобус, вартість квитка знижується на 50%. Малюкам до п'яти, якщо вони їдуть у батьків на руках - на 99%, тобто поїздка практично безкоштовна. А якщо пенсіонери старше шістдесяти років або студенти денної форми навчання визнали найкращим видом транспорту для подорожі Радом-Луцьк автобус, ціна квитка буде знижена лише на 5% - але знижена все-таки буде! Так що саме час скористатися знижками від перевізника ФОП “Новіков Л.А." і їхати до Луцька!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок