Оберіть свою подорож

 З готичного Радома - додому, в звичний Кременчук!

 
Радом - маленьке містечко всього в ста кілометрах від польської столиці Варшави, відоме серед туристів своєю готичної архітектурою. Не важливо, що саме ви робите в Польщі - вчитеся, працюєте або просто подорожуєте - Радом, що знаходиться так близько від найбільшої транспортної розв'язки Польщі, так і вабить допитливих.
Велика частина лоу-костів, тобто бюджетних рейсів прибуває в Варшаву. Так чому б не скористатися можливістю і не проїхати сто кілометрів в чарівне містечко Радом з його чарівною архітектурою?

 

Як купити квиток Радом-Кременчук?

 
Просто зайти на офіційний сайт перевізника "Новіков Л.А". Заповнити на сайті спеціальну форму-анкетку: вписати, що їдете з Радома, пункт прибуття - Кременчук, яку дату вибрали, скільки вас чоловік, і вказати, на які знижки претендуєте. Якщо розраховувати знижки на слідючий за маршрутом Радом-Кременчук автобус, ціна квитка буде залежати від того, скільки вам років. Для тих, хто навчається в Польщі (та й взагалі студентів денного відділення будь-якого вузу будь-якої країни), і вибирають для поїздки Радом-Кременчук автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. Пенсіонери, вік яких перевищує позначку "шістдесят років", отримують аналогічну, 5% знижку. Ну а якщо ви їдете з дітьми ...

 

Дитячі знижки на автобус Радом-Кременчук: ціна квитка і тонкощі документації

 
Справа в тому, що поїздка з дітьми за кордон - особливе питання. Можливо, ви вже спланували поїздку "туди", і тепер хочете взяти квиток "назад"? Тоді не забудьте, будь ласка, подбати про те, щоб всі документи вашої дитини були в порядку, інакше її навіть не пустять на територію шенгенської зони, не кажучи вже про те, щоб з неї виїхати. Якщо дитина їде з рідними (офіційними) мамою і татом - ніяких проблем, потрібно тільки мати проїзний документ дитини з візою або дані про малюка в батьківському паспорті (і візі, відповідно). Але якщо йому немає ще шістнадцяти років, а з ним їде тільки один з батьків або інші родичі, треба обов'язково оформити нотаріальний дозвіл на виїзд. Папа повинен бути не проти, що дитина їде з мамою, мама - що з татом, і обоє батьків повинні бути не проти, що він їде з тіткою, дядьком, бабусею ... Якщо ви не забули оформити всі документи, то все чудово - діти до семи років на автобусні квитки Радом-Кременчук отримають 50% знижку в будь-якому випадку; якщо вашій дитині менше п'яти, і ви плануєте їхати з ним на руках, щоб окреме місце не належало - знижка складе 99%! Значить, квиток на автобус Радом-Кременчук в разі поїздки з дитиною дійсно порадує своєю ціною.

 

Як дізнатися точну ціну? І що робити далі?

 
А далі ви відправляєте заповнену форму, і система практично миттєво підбирає вам рейс і озвучує суму. Вибираєте місце в салоні - і можна бронювати (бронювання можна буде скасувати безкоштовно) або відразу оплачувати квиток. Для оплати використовуються платіжна система "Приват24", карта будь-якого банку, термінал "ПриватБанку" або грошовий переказ. Вам надішлють електронний квиток, його потрібно буде роздрукувати - і можна вирушати з ним на автобус!
 
Автобуси Радом-Кременчук перевізника «Новіков»
 
В автобусах перевізника «Ноівков» можна читати, дивитися кіно, моніторити форуми, блоги, чати і соціальні мережі, викладати і переглядати фотографії, працювати, вчитися, грати - адже в кожному автобусі перевізника "Новіков Л.А." є бездротове підключення Wi-Fi. А це дає можливість чудово провести час в дорозі, з урахуванням на справні кондиціонери і сидіння з відкидними спинками. Так що хорошої вам поїздки - поганою при таких обставинах вона і бути не може!

Помилка

Ок
Відміна
Ок