Оберіть свою подорож

З готичного містечка Радом в чаклунський Київ: містична подорож


Всім відомо, що Київ - місто магії! У Києві численні лисі гори, руїни старих будівель і фортець і будинки з дивовижною історією, в тому числі будинок Булгакова, в якому зараз розташований музей. А Радом, невелике містечко в ста кілометрах від польської столиці Варшави - місто готичної архітектури. Уявляєте, якою цікавою може бути подорож з Радома до Києва!

Отже, занурюємося в казку! І неважливо, студент ви в Польщі або приїхали туди заробляти гроші, подорожували ви шенгенською зоною і просто вирішили повертатися через це готичне містечко поблизу від Варшави, все одно зараз ви шукаєте квиток на автобус Радом-Київ!


Знижки за маршрутом Радом-Київ: автобус. Ціна квитка

Поговоримо про автобуси перевізника «ФОП Новіков Л.А.» і знижки на квитки.
Припустимо, ви їдете з донькою чи сином - маленьким принцом або принцесою. Малюка будете тримати на руках, адже йому немає ще й п'яти, так що окреме місце брати не плануєте. Але ж якісь гроші за дитину все ж таки доведеться заплатити? Ви внутрішньо готові до високої ціни ... А вам пропонують знижку в 99%!

Вашій старшій дитині вже є п'ять років, але ще немає семи. І ви остаточно вирішили вибрати наш автобус Радом-Київ. Ціна квитка вас заздалегідь лякає: адже дитина займе окреме місце, нехай і дошкільник. Але ми вас порадуємо - діти до семи років отримують знижку в 50%!

Вам - шістдесят і більше років, і ви вибрали для поїздки маршрутом Радом-Київ автобус? Вартість квитка на сайті і так невисока, так що ви особливо і не переживаєте, а на знижку і не розраховували. Але пенсіонерів також чекають знижки - цілих 5%!
А може бути, ви студент? Тоді радійте: вам також покладена знижка, і також 5%.
 

Як купити квиток Радом-Київ у цього перевізника?

Це чарівно просто! Ви заходите на офіційний сайт і заповнюєте спеціальну форму з даними про себе і про свою поїздку. Система розраховує ціну, ви вибираєте місце в салоні, і ось вам пропонують забронювати квиток. Ви вважаєте, це те ж саме, що відразу оплатити? Зовсім ні - якщо зміняться плани, бронювання буде скасовано безкоштовно.
Але ось ви вирішили оплатити свої автобусні квитки Радом-Київ. Аж ось зненацька виявляється, що навіть в офіс їхати не обов'язково. При бажанні можна відвідати наш офіс, розташований в Києві, і заплатити готівкою. Але вам зовсім необов'язково кудись їхати. Термінали "ПриватБанку" в Києві є практично скрізь, можна дійти до найближчого і перерахувати потрібну суму на рахунок перевізника. Банки зараз трапляються також чи не на кожному кроці, і ви можете в будь-якому з них зробити стандартний грошовий переказ. Хочете купити квиток Радом-Київ, взагалі нікуди не виходячи з кімнати? Все просто: платите або банківською картою, або через платіжну систему "Приват24".

Далі ви роздруковуєте отриманий електронний квиток і в зазначений час приходите до автобусу. А там вас чекають відкидні спинки сидінь, на яких можна подрімати і побачити чарівні сни. В автобусі є кондиціонери, які не дадуть мучитися від задухи. І, що дійсно чарівно - є Інтернет! Прямо в автобусі можна і кіно подивитися, і книги почитати, і новинні портали погортати, і пограти в мережеві ігри, і майже все, що завгодно! А вчасно зарядити гаджет ви зможете, підключивши його до розетки в автобусі.

Автобуси перевізника «Новіков» чекають вас, щоб відвезти з перлини польської готики Радом в містичний Київ!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок