Оберіть свою подорож

З Радома в Черкаси!

Поїхати з Радома в Черкаси на автобусі - це відмінний варіант для любителів бюджетних подорожей по Європі. Ось об'їхали ви весь Шенген - облетіли лоу-костами, об'їздили електричками ... І ось ви вже знайшли лоу-кост до Варшави, адже через столицю майже завжди дешевше і зручніше добиратися. Прекрасно, можна їхати додому, в Черкаси! Але стривайте секунду: в ста кілометрах від Варшави - місто Радом!

Радом прекрасний тим, що практично вся архітектура в цьому місті - готична. Справжні готичні будівлі - є на що подивитися! А вже після відвідин Радома можна з легким серцем їхати в Черкаси.
У багатьох містах Польщі, включаючи Радом, вчаться і працюють наші співвітчизники. Автобусна поїздка в Черкаси через Радом - відмінний варіант, якщо ви збираєтеся до родичів під час відпустки або на канікулах. Якщо ви вчитеся або працюєте в іншому польському місті, а не тут, то вам не завадить подивитися на чарівне готичне містечко просто так - для загального розвитку.
Так що саме час задуматися над тим, щоб купити квиток Радом-Черкаси!


Автобусні квитки Радом-Черкаси


В автобусі, на відміну від інших видів транспорту, можна чудово провести час! Принаймні, в автобусах перевізника "ФОП Новіков А.Л." - так точно! Спинки сидінь можна відкинути, якщо ви хочете подрімати. Душно не буде, так як працюють кондиціонери.

Купуючи квиток на автобус Радом-Черкаси, разом з ним ви купуєте і доступ до бездротового інтернету і розеток в автобусі! Завдяки вай-фаю ви зможете займатися, чим душа забажає. Відео дивіться, книги читайте, на форумах і блогах пишіть, в соціальних мережах сидіть, в ігри грайте, працюйте! Або вчіться - чим не привід написати нарешті навчальну роботу? Навпаки, довгий шлях і наявність Інтернету - чудова можливість підтягнути «хвости».
 

Радом-Черкаси, автобус: ціна квитка? Як її дізнатися?

На офіційному сайті перевізника "ФОП Новіков А.Л." можна ввести дані про свою майбутню поїздку в спеціальну форму, і дізнатися, яка на автобус Радом-Черкаси ціна квитка. Врахуйте, що на сайті надаються знижки.
Якщо пенсіонери (яким вже виповнилося шістдесят років) збираються в дорогу і вибирають для поїздки за маршрутом Радом-Черкаси автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. Студенти - аналогічно. Діти до семи років отримують знижку 50%. Багатьох цікавить, чи треба платити за маленьку (до п'яти років) дитину, якій не надається окреме місце. Треба, але всього лише 1% вартості. Знижка для таких пасажирів складає 99%!


Як купувати електронний квиток на сайті?

Треба вибрати собі місце в салоні і визначитися, бронювати ви будете квиток або оплачувати відразу. Якщо сумнівів з приводу дати поїздки і наявності необхідної суми немає - відразу купуємо! Оплатити квиток можна через платіжну систему "Приват24", доступну кожному власникові рахунку в "ПриватБанку". Є карта іншого банку? Відмінно, оплачуємо з її допомогою. У вас немає карти, і простіше зайти в сусідній банк? Прекрасно, здійснюємо грошовий переказ. Не хочеться зв'язуватися зі співробітниками сервісу? Знаходимо найближчий термінал все того ж "Приватбанку" і платимо через нього готівкою. Після будь-якої з цих операцій ви отримаєте квиток в електронному вигляді - залишиться лише його роздрукувати, і можна спокійно їхати з Радома в Черкаси. Або ж за іншими рейсам - варіантів у перевізника "ФОП Новіков А.Л." багато!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок