Оберіть свою подорож

Напрям: Познань - Житомир (27 вересня)

Маршрут Час Місця Ціна

Познань Житомир

12:15

відправлення

15 год 55 хв
час у подорожі
05:10

прибуття

5

вільних

Познань Житомир

08:00

відправлення

19 год 50 хв
час у подорожі
04:50

прибуття

10

вільних

Познань Житомир

11:15

відправлення

22 год 15 хв
час у подорожі
10:30

прибуття

27

вільних

Познань Житомир

11:25

відправлення

22 год 35 хв
час у подорожі
11:00

прибуття

10

вільних

Познань Житомир

11:55

відправлення

22 год 5 хв
час у подорожі
11:00

прибуття

10

вільних

Познань Житомир

12:30

відправлення

19 год 20 хв
час у подорожі
08:50

прибуття

5

вільних

Познань Житомир

14:35

відправлення

17 год 5 хв
час у подорожі
08:40

прибуття

9

вільних

Познань Житомир

18:00

відправлення

27 год 50 хв
час у подорожі
22:50

прибуття

4

вільнихАКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!

Повертаємося в Житомир з Познані

Познань - найстаріше місто Польщі, яке вже не перше століття захоплює туристів всіх мастей і сортів. Наприклад, Королівський замок - резиденція королів Великої Польщі - був збудований ще в тринадцятому столітті. Уже вісім сотень років він може з гордістю вважатися пам'яткою! І ратуша побудована тоді ж, а Кафедральний собор Петра і Павла є найдавнішою церквою Польщі - тільки уявіть, що колись до нього були направлені стопи сотень і тисяч паломників! .. Будинки в центрі збудовані мінімум в шістнадцятому, максимум в дев'ятнадцятому столітті, що неодмінно приводить у захват туристів.

А чого варті міжнародні ярмарки, які проводяться щороку! На них збираються не тільки і не стільки туристи, скільки комерсанти зі всієї Європи. У Познані багато робочих місць, завдяки чому там багато українців, зокрема, і жителів Житомира. І вищих навчальних закладів у Познані також вистачає - студентам завжди відкриті двері. Але рано чи пізно приходить пора відпусток, пора канікул, та й просто - пора повертатися додому. І тоді виникає нагальне питання: де купити квиток Познань-Житомир?
 

Купити квиток на автобус Познань-Житомир


Придбати квиток на автобус Познань-Житомир можна на офіційному сайті перевізника "ФОП Новіков Л.А.". Автобус порадує відкидними спинками сидінь, робочими кондиціонерами і, мабуть, найголовніше - вай-фаєм. Інтернет-підключення функціонує по всьому автобусу, і є розетки. Так що можна підключити гаджет і займатися в автобусі своїми звичайними справами — адже хоч скільки-небудь часу на добу кожен з нас проводить в соціальних мережах, блогах, скайпі, на сайтах з цікавими відео або на новинних порталах? .. А ще ж є онлайн-ігри, книги, кіно. Що сказати - в автобусі буде чим зайнятися.


Познань-Житомир: автобус. Ціна квитка

Ціна на автобусні квитки Познань-Житомир обчислюється автоматично. Ви вказуєте, на які знижки претендуєте і коли їдете, а сайт вже сам визначає ціну. Наприклад, якщо пенсіонер старше шістдесяти років або студент вибрав для поїздки за маршрутом Познань-Житомир автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. А для дітей до семи років, які сідають з батьками на автобус Познань-Житомир, ціна квитка буде половинною - їм належить 50% знижки. Діти ж молодше п'яти, яких батьки будуть везти на руках і яким не потрібне окреме місце, поїдуть майже безкоштовно - за 1% вартості, тобто із знижкою в 99% відсотків. З урахуванням всіх цих знижок система прорахує суму оплати, ви зможете вибрати собі місце в салоні (нагадуємо, вай-фай ловить в будь-якій його точці!), і спокійно бронювати квиток. Скасування бронювання безкоштовне, а викуповувати квиток дуже легко.


Як оплатити електронні квитки

Якщо у вас є рахунок в "Приватбанку", можна скористатися платіжною системою "ПРИВАТ24". Якщо немає - підійде банківська карта абсолютно будь-якого банку. Ну а якщо і карти немає або з якоїсь причини ви не готові їй скористатися - до ваших послуг термінали "ПриватБанку" та послуга грошового переказу в кожному банку, який тільки може вам зустрітися. Оплатили? Як отримаєте електронний квиток — роздрукуйте його, і можете використовувати за призначенням. Дорога з Познані в Житомир оплачена, всі нюанси передбачені. Можна їхати!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок